Prometheus запускає чотири нові курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

Освітня платформа Prometheus відкриває реєстрацію на чотири нові курси

Нові курси "Публічні закупівлі для бізнесу" від Міністерства економічного розвитку та торгівлі, "Доступ до публічної інформації", створений за підтримки Ради Європи, "Як ефективно спланувати та провести діалог" від Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та "Цифрові комунікації в глобальному просторі", передає Depo.ua .

Курс "Публічні закупівлі для бізнесу" від Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС" розповість про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати успішно працювати на ринку публічних закупівель.

Слухачі курсу "Доступ до публічної інформації" зможуть дізнатися, до кого і як звертатися за інформацією щодо зарплати чиновників та витрат бюджетних коштів, а також в якому випадку розпорядник інформації має право відмовити громадянам.

Курс з майстерності ведення колективних обговорень – "Як ефективно спланувати та провести діалог"– пропонує Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Крім цього, Prometheus пропонує курс "Цифрові комунікації в глобальному просторі", спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в сучасному інформаційному середовищі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"