Оскар-2018: ТОП-8 українських фільмів, один з яких побачать у Голлівуді

Український Оскарівський Комітет завершив прийом заявок на участь у відборі національних фільмів у церемонії "Оскар" в номінації Найкращий фільм іноземною мовою

Оскар-2018: ТОП-8 українських фільмів, о…

За повідомленнями Держкіно, у цьому році за звання найкращого фільму від України змагатимуться вісім картин, передає Depo.ua.

Цього року до переліку фільмів, які можуть представити Україну на "Оскарі-2018", потрапили дійсно неординарні та сильні картини, більшість з яких репрезентують Україну з найкращої сторони. Анімаційний фільм, пригодницька комедія, напружений трилер, драма, - осб що пропонує Держкіно для Оскарівського комітету цього року.

"Dzidzio Контрабас"

Режисером фільму став Олег Борщевський.

У картині йдеться про трьох парубків, схильних до авантюризму. Трійця друзів заробляє гроші перевезенням контрабанди. У головних ролях Михайло Хома, Назарій Гук, Орест Галицький.

Легка гумористична картина з українським колоритом, яка не залишить нікого байдужим. Багато гумору та приколів.

"Війна химер"

Режисерами фільму стали Анастасія і Марія Старожицькі. "Війна химер" - це художня історія побудована на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками, яка оповідає про події в зоні АТО.

Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів. Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. У картині можна побачити кадри з зони АТО та почути роздуми головних героїв, які проживають кохання на полі бою, а потім намагаються жити разом після цього. Стрічка є переосмисленням власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької.

"Микита Кожум'яка"

Анімаційний фільм "Микита Кожум'яка" продовжує історію відомого героя Кирила Кожум'яки, тільки цього разу головним героєм стаж його син - 12-річний Микита, який не володіє фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ.

Ця дивовижна позитивна історія зачарує не тільки дорослого глядача, а й дітей, адже сюжет казки та першокласна графіка не дадуть сумувати жодному глядачеві цього кіно.

"Жива"

Цей український історико-драматичний фільм знятий режисером Тарасом Химичем за реальними подіями. Фільм розповідає про молоду дівчину Анну Попович, яка рятуючись від переслідувань МГБ у 1949 році, потрапляє в табір УПА.

Там вона зустрічає друга дитинства Ніко. Пара втікає від переслідувачів, один з яких ніяк не може забути Анну, яку колись допитував.

Фільм було знято за реальними подіями, які трапилися з Анною Попович у 1950-х роках. У 91 рік Попович розповіла свою історію авторам стрічки та дозволила її екранізувати.

Сцену з допитом головних героїв знімали у львівському Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів ""Тюрма на Лонцького", директор якого, Руслан Забілий, виступив консультантом фільм.

Напружений та неординарний сюжет тримає глядача у напрузі до останніх хвилин.

"Чужа молитва"

Український історико-драматичний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, заснований на реальних подіях і оповідає про історію кримськотатарської дівчини Саіде, яка в окупованому фашистами Бахчисараї в приміщенні дитячого садку ховає від карального загону близько двадцяти єврейських дітей.

Вона збирає для них їжу, готує, лікує, всіляко про них піклується, хоча відносини з дітьми не одразу стають ідеальними. За період війни ця молода жінка врятувала 88 сиріт-євреїв. Завдяки цьому про неї і досі не забувають, хоча вона вже давно померла.

Цей фільм тримає глядача у напруженні майже усі півтори години, не дивлячись на те, що це драма, проте сюжет розвивається дуже активно.

"Рівень чорного"

Український документально-ігровий драматичний фільм, знятий Валентином Васяновичем, розповідає про весільного фотографа Костянтина, в житті якого настає чорна смуга.

Напередодні 50-річчя герой розуміє, що все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на яких він молодий і щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.

Філософський, проте легкий фільм, який дає привід задуматися над своїм життям у будь-якому віці.

"Червоний"

Український історичний фільм, однойменна екранізація роману Андрія Кокотюхи. Картина розповідає про події 1947 року з позиції життя воїна УПА Данила Червоного, який потрапляє у страшну м'ясорубку сталінських таборів, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай.

Данило влаштовує повстання у таборі і ставить собі за мету, у будь-який спосіб отримати свободу.

"Стрімголов"

Українська психологічна драма 2017 року, повнометражний режисерський дебют Марини Степанської.

"Стрімголов" – це історія ірраціонального кохання двох маленьких людей під час Революції Гідності.

Антон – 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після кількарічного навчання у Швейцарії і п'яти місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності, а Катя – одна з тисяч дівчат, що винаймають мікрокімнати в кам'яних джунглях Троєщини, за два дні має їхати до Берліна зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором, проте випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme