Норвежцям покажуть перформанс про Майдан та війну на Донбасі

Українська художниця у Норвегії представить перформанс "Агентство Перемальованих Карт"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Відома українська художниця Алевтина Кахідзе виступить з перформансом у норвезькій галереї Kunsthall Trondheim. Подія відбудеться в рамках Київської бієнале 2015.

Перформанс художниці має назву "Агентство Перемальованих Карт" і триватиме з 26 до 28 жовтня в рамках її резиденції в норвезькому місті Тронгеймі. Аудиторію запрошують спостерігати за ним через вікно.

"Протягом 2013 – 2015 років я створила низку карт важливих подій, які зараз відбуваються в Україні: тривалий громадянський протест – Майдан і війна на Донбасі, яка продовжується більше року на Сході України. Вони стали красивими, приголомшливими та правдивими. Мабуть, занадто приголомшливими та тяжкими для розуміння, якщо ти не був там. У перформансі ці карти будуть перемальовані на основі моїх знань про садівництво. Головним чином, садівництво – це про політику, тобто – про маленьку політику, оскільки рослини не мають крові, і їхній сік світло-зелений, коли рослина гине під мотикою садівника", - розповіла про свої роботи Алевтина Кахідзе.

Перформанс завершиться публічним обговоренням з художницею 28 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Майдан