Найпопулярніші імена для дітей 2016 року

Стало відомо, якими іменами у 2016 році частіше за все називали маленьких українців

В Україні батьки все частіше стали давати дітям екзотичні імена. Дівчаток тепер іменують Теонами, Наомі та Меланіями, а хлопчикам дають старовинні імена — Святозар, Варлам, Самсон. А ще дітей називають на честь сучасників: наприклад, в Івано-Франківській області хлопчику дали ім'я Ярош, передає Depo.ua з посиланням на "Вести".

Певно, ім'я вибрано на честь колишнього лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. У п'ятірку найбільш поширених жіночих імен в Україні увійшли Анастасія, Анна, Софія, Марія та Поліна. Серед чоловічих, найпопулярнішими виявилися Артем, Арсеній, Денис, Данило та Іван.

Найпопулярніші імена для дітей 2016 року - фото 1

У п'ятірку найбільш поширених жіночих імен в Україні увійшли Анастасія, Анна, Софія, Марія та Поліна. Серед чоловічих, найпопулярнішими виявилися Артем, Арсеній, Денис, Данило та Іван.

У регіонах теж є своя мода. У Харківській, Сумській, Донецькій і Луганській областях нерідкі такі імена, як Кіра, Урсула, Божена, а для хлопчиків — Вальтасар, Гордій і Доброслав. У Тернополі та Івано-Франківську в моді більш звичні Марія, Соломія, Христина, Данило, Назарій і Святослав. Однак є й більш оригінальні варіанти (наприклад, Ярош).

У Києві почали з'являтися Меланії — так звуть дружину президента США. Як і в минулі часи, дітей називають на честь героїнь серіалів. Наприклад, у Вінницькій області на світ з'явилася Михрима — так звали героїню турецької саги "Великолепный век" про Роксолану, а в Дніпрі та Києві тепер живуть Теони — тезки героїв популярного серіалу "Гра престолів".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів