У Києві на виставку патріотичного плакату не пустять російські ЗМІ

Виставка-конкурс "Український патріотичний плакат 2015" відкриється 24 листопада в Центрі сучасного мистецтва М17 в Києві

На виставці представлять 100 найкращих плакатів за темами: "Підтримка української армії", "Свободу політв’язням!", "Єдина, неподільна, незалежна Україна", "Нова українська героїка", повідомляє depo.ua з посиланням на Cultporstir. 

Проект стане засобом підтримки постраждалих бійців АТО. Після виставки, 4 грудня, відбудеться благодійний аукціон.

100 найкращих робіт відібрали з плакатів, що надходили з усієї України. Серед фіналістів конкурсу Андрій Єрмоленко, Микола Гончаров, Святослав Пащук, Дмитро Кришовський, Антон Мирзін та інші талановиті митці. Кураторами проекту стали Єлизавета Бєльська та Антін Мухарський.

На виставку вхід російським ЗМІ заборонено. Куратор Єлизавета Бєльсь капрокоментувала таке рішення: "На мій великий подив, українські журналісти від початку проігнорували цю непересічну й сильну виставку у 2014 році, натомість її під своєрідним і дуже викривленим кутом зору показали п’ять російських телеканалів. А одному з авторів – Антону Мирзіну, довелося тікати з Росії в Україну через три кримінальні справи, які відкрили на нього після участі у виставці".

Проект організований Центром сучасного мистецтва М17 та мистецькою платформою "Український культурний фронт".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Росія