ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мочанов "замочив" Клочкову, розповівши про їхню інтрижку

Відомого гонщика та волонтера Олексія Мочанова зачепило нещодавнє інтерв'ю олімпійської чемпіонки Яни Клочкової
Depo.Молодий укроп
11 серпня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
Мочанов "замочив" Клочкову, розповівши про їхню інтрижку
Мочанов "замочив" Клочкову, розповівши про їхню інтрижку

Відверте інтерв'ю плавчині Клочкової, яка розсекретила стосунки із Мочановим, зачепило автогонщика за живе, повідомляє depo.ua.

Яна розповіла журналу "Караван" про недовгі стосунки із Олексієм.

"Аналізуючи наші відносини, думаю, що спочатку Мочанов був щиро в мене закоханий. У свої тридцять п'ять він вже розчарувався в жінках. А тут я - чистий аркуш, на якому можна писати все що захочеш.

Він - з невдалим шлюбом, дитиною і купою любовних історій. І я - цнотлива дівчинка, яка в свої двадцять два навіть не вміла цілуватися.

Спочатку Льоша грівся в променях моєї слави і дитячої наївності, а потім йому все це набридло, тим більше що він сам уже став відомим ", - вважає Яна.

Спортсменка згадує, що "відходила" після цього роману цілих два роки.

"Не хотіла ні їсти, ні пити, ні спати, стежила за його життям, роботою, шукала зустрічей. Безумовно, Льоші це лестило: як же, Клочкову називають завидною нареченою Україна, а вона сохне по ньому, Мочанову. І він, як змій-спокусник, підживлював мої надії перевіреним способом - надсилав SMS з зворушливими прізвиськами ", - згадує вона.

Таке одкровення обурило Мочанова, і він присвятив величезний пост Клочковій та її батькам на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Якщо вже Золота Рибка вважає можливим молоти ці неолімпійські нісенітниці і відверто брехати - просто прокоментую те, що вважаю за потрібне і можливим", - розпочав волонтер. 

Згодом Мочанов вказує на те, що без спорту про Клочкову забули, саме тому вона вирішила про себе нагадати цією історією.

"Яну за два минулих без неї олімпійських циклів, на жаль, міцно забули.
І їй вкотре після спорту і реальної вагомої бездоганною спортивної слави дуже потрібно для чогось нагадати про себе - саме так, жовто-таблоїдними,
і далеко неспортивними інтерв'ю. Неспортивно. Зовсім неспортивно.
І нешанобливо до того часу, який ми по можливості проводили разом більше десяти років тому", - зазначив гонщик.

Мочанов розповів історію їхнього знайомства, а згодом почав розповідати сімейні таємниці спортсменки.

"Мама і батько Яни, Олена і Саша, були категорично проти будь-якого спілкування Дочки на стороні. З ким би то не було, крім Тимофія Нагорного і Лілії Подкопаєвої,
великих друзів сім'ї Клочкових", - написав Олексій.

Гонщик також розповів і про закінчення стосунків, які, за його словами, сталися через політичні погляди родини Клочкової, яка не була проти стати частиною "Партії регіонів".

"Я - звичайний водила, гоночний шофер в мішкуватому комбезі і з відповідним амбре. Яна - елегантна зіркова Золота Рибка в стильному купальнику TYR, обожнювана мільйонами уболівальників не тільки в Україні, обласкана НОК, федерацією і Партією Регіонів, яка далекоглядно запропонувала їй депутатське місце в харківській міськраді. Сім'я Яни погодилася, Яна не заперечувала Родині.
З цих політичних розкладів у нас все і почало закінчуватися, практично так і не розпочавшись", - повідомив Мочанов.

Нагадаємо, Яна Клочкова заявила про новий роман

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo