ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем, хворим на ДЦП

Дружина президента Марина Порошенко сьогодні сходила на каву з Романом Кисляком, якого виштовхали з кафе у Львові
Depo.Молодий укроп
23 лютого 2016 16:04
ФОТО: depo.ua

Зокрема про це повідомляє Фонд Порошенка у "Фейсбуці".

Зустріч відбулася у гастроном-кафе "Kartata Potata" ресторатора, кулінарного експерта й активістки Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Даші Малахової.

Акція, під час якої українці запрошують на каву людей з обмеженими можливостями, розпочалася після того, як Романа вигнали з львівського ресторону, а пані Порошенко публічно запросила його на зустріч "за феліжанкою кави".

Запроваджуючи ініціативу #накавуздругом, Роман Кисляк зазначив: "Неважливо, хто ця людина з особливими потребами – сліпий, глухий, чи із синдромом Дауна. В першу чергу – це людина, її створив сам Бог, і вона має право на життя. Запрошуйте своїх особливих друзів. Можна не лише на каву, є театри, кінотеатри або просто прогулянки на природі. Не бійтеся нас, ми теж люди!", – наголосив Роман.

Зустрівшись на каву, пані Марина та Роман обговорили проблеми людей з особливими потребами, підкреслюючи важливість змін у ставленні українців до цих осіб. Також Роман розповів Дружині Президента про свою активну громадянську діяльність, зокрема про допомогу дітям, людям похилого віку та пораненим бійцям в окупованому Донбасі.

Нагадаємо, що 5 лютого у Львові Романа Кисляка, відомого переселенця з Донецька і людину з ДЦП, вигнали з ресторану "Vapiano Lviv" за те, що він видався підозрілим.

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 1

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 2

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 3

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 4

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 5

Марина Порошенко сходила на каву з хлопцем з ДЦП - фото 6

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo