ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мама Міли Йовович: Я не вірю в революцію, Україна падає вниз

Українська акторка Галина Логінова, мати голівудської зірки Міли Йовович вважає, що українців обманули ще до революції
Depo.Молодий укроп
4 грудня 2015 12:10
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це акторка, яка наразі мешкає у США, розповіла в інтерв'ю "Бульвар Гордона".

За її словами, події, що відбуваються в Україні, тягнуть країну вниз.

"Мені дуже боляче на все це дивитися, серце кров'ю обливається. Але я бачу цю ситуацію не так, як американці. Вони теж дивляться, слухають радіо, але потрапляють під пропаганду. Я абсолютно нетямуща людина в політиці, живу емоціями і сприймаю все інтуїтивним чуттям, яке мене ніколи не підводило. Народ обдурили, причому обдурили ще до того, як все це сталося. Я не вірю в революції і вважаю, що відбувається падіння вниз", - зазначила Логінова.

Вона вважає, що українці під час Революції гідності боролися за ідею, але не розуміли, чого це буде їм коштувати.

"Якийсь маленькій групі людей від цього, може бути, добре, але якщо дивитися загалом, те, що відбулося, - це кошмар! У мене залишилося в Україні багато друзів, і вони зі мною згодні", - підкреслила Логінова.

На її думку, українська влада не думає про свій народ, а турбується лише про "свої кишені".

"Що зробили з народом? Закрутили на адреналіні національну боротьбу між росіянами і українцями. Як їх можна розділяти? Хто коли думав про це? У Росії на всіх постах найталановитіші люди - українці, і уряд був українським при Радянському Союзі. А зараз бенкет під час чуми. Влада думає тільки про себе і про свої кишені. Скільки людей загинуло. Для чого? І що змінилося? ", - задається питанням акторка.

Логінова додала, що Україна з тими проблемами, які зараз виникли, Європі не потрібна.

"Була надія з'єднатися з Європою ... Я можу бути не права, але мені здається, що з тими проблемами, які відбуваються зараз в Європі, бідна Україна, яка могла бути дуже багатою і процвітаючою, там не потрібна", - підсумувала вона.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo