Лісові страхи і заєць-хижак: ТОП-7 цікавих українських мультфільмів

Українські аніматори створюють нові роботи, але знайомі з ними далеко не всі

Попри нинішню інформаційну політику, можливість побачити на українських телеканалах вітчизняний мультик випадає рідко. Продюсери продовжують робити ставку на касові і розлекламовані продукти. При цьому мультиків у країні створюється доволі багато. 

Depo.ua пропонує переглянути кілька талановитих українських анімаційних фільмів.

1. "Колискова"

Роботу закарпатських студентів на YouTube переглянуло більше 100 тис. користувачів. За сюжетом, тато малюка пішов воювати за свою країну, а мама заколисує сина, вмовляючи його вірити в добро. Сумний пластиліновий мультик, в тому числі, вражає високою художньою майстерністю. 

2. "Засипле сніг дороги"

Анімаційний фільм Євгена Сивоконя визнано найкращим мультиком на фестивалі Клермон-Феррані у Франції. Також робота здобула приз міжнародного кінофесту "Крок". Втім, мульт скоріше сподобається дорослим, ніж дітям. Головний герой роботи разом зі стареньким песиком, сидячи в кріслі, розмірковує про минуле. 

3. "Чого у лісі не буває"

Мульт об'єднує три історії лісових звірят. У першій заєць, який всього боїться, вирішує пройти сеанс психотерапії у сови. У другій їжак несподівано закохується в вередливу рибку, а у третій лісові звірята лабають запальний джаз. 

4. "Лежень"

Колоритний мультик знятий у 2013 за оповіданням Юрія Винничука. Глядачам пропонують історію ледачого, але сильного і сміливого князевича, який вирушає у ліс, аби побороти Страхи. Адже Страхи поводять себе вельми кепсько і прагнуть заволодіти фамільним замком.

5. "Чарівний горох"

Старий чаклун живе разом з котом у повному гармидері, адже наводити лад у хаті, а тим паче, готувати їжу чоловік не любить. Герой вирішує навести лад чужими руками і викрадає дівчину Оленку. Рятувати полонянку вирушає відважний Котигорошко. 

Мультфільм здобув понад 500 тис. переглядів, а більшість користувачів відзначило захопливий сюжет і якісну анімацію. 

6. "Маленький Великий пес"

Добрий мультик про пригоди хлопчика і бездомної такси, яким судилося стати найкращими друзями. 

7. "Птахи"

У поетичній казці-притчі переплітається реальність і уявний світ, а мрії і почуття допомагають відростити крила. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів