Киянка стала найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих

Найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих стала українка - студентка ДВНЗ Київського коледжу легкої промисловості

Про це depo.ua повідомили в прес-службі Міносвіти.

У липні цього року у місті Прага відбувся конкурс Міс та Містер нечуючі світу (Miss and Mister Deaf World), у якому брала участь студентка 2 курсу Київського коледжу легкої промисловості Наталія Бєлан.

Киянка стала найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих - фото 1

Дівчина була удостоєна почесного найвищого титулу "Міс нечуюча красуня світу 2015". Найкрасивішим чоловіком серед нечуючих став колумбієць Камило Вилориа Арриета. Чоловічу половину на конкурсі від України представив Денис Кебенко, абітурієнт Коледжу.

Киянка стала найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих - фото 2

Слід зазначити, що конкурс проходить вже в п'ятнадцяте. Наталія Бєлан дуже пишається, що саме вона представляла свою країну і Українське товариство глухих (УТОГ) на конкурсі світового рівня, і виборола почесне звання найкрасивішої дівчини світу.

До слова, у 2012 році українка Мар'яна Яцев'юк завоювала відразу два титули - Міс Європа і Перша Віце-міс Світу - на міжнародному конкурсі краси серед глухих.

Довідка: Miss Deaf (Міс Глуха) відрізняється від звичайних конкурсів краси тим, що його учасниці - дівчата, у яких є проблеми зі слухом. Однак це красуням абсолютно не заважає, впевнені організатори конкурсу, навіть, навпаки, об'єднує. За їх словами, на відміну від красунь, які добре чують, учасниці Miss Deaf дуже доброзичливо ставляться одна до одної.

Киянка стала найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих - фото 1

Киянка стала найгарнішою дівчиною світу 2015 року серед нечуючих - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів