ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянин запустив сервіс пошуку попутників для економних поїздок по місту

Марат Досполов вирішив допомогти співвітчизникам економити на бензині і їздити з комфортом, а заодно вирішити проблему пробок на дорогах
Depo.Молодий укроп
30 березня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Для цього він створив easy2go - онлайн-сервіс для пошуку попутників, за допомогою якого автовласники зможуть знаходити постійних пасажирів, а пішоходи - забути про "принади" їзди в громадському транспорті.

Сервіс запустився тільки сьогодні. До цього Марат тестував свій pet-проект на роботі - серед колег в EPAM, щоб зібрати фідбек, починають критичні недоробки. Ідею запуску саме такого сервісу Досполов пояснює так: "Їздив на громадському транспорті, знаю в якому жалюгідному він стані. Знаю, як таксисти приїжджають на убитих машинах, везуть в прокуреному салоні і при цьому беруть втридорога. Знаю, що водії багато витрачають на бензин і могли б економити (сам власник авто і вожу колег). До того ж, якщо багато хто почне користуватися сервісом, це трохи поліпшить ситуацію з пробками".

Подібні сервіси в Україні вже існують. Один з найвідоміших - BlaBlaCar, французька компанія, яка в 2014 році поглинула український стартап "Подорожник". Також функцію безкоштовного підбору попутників на авто або таксі для поїздок всередині міста додав в проект 2Event львівський підприємець Ярослав Максимович. Однак, за словами Марата, у easy2go є ряд переваг, які відрізняють його від подібних сервісів. Зокрема більш зручний алгоритм пошуку. 

Киянин запустив сервіс пошуку попутників для економних поїздок по місту - фото 1

Більше актуальних новин на depo.ua