ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кириленко оприлюднив план заходів проекту "Український Донбас"

Міністерство культури України сформувало план заходів на 2016 рік для реалізації загальноукраїнського проекту культурної інтеграції "Український Донбас"
Depo.Молодий укроп
16 лютого 2016 11:02
ФОТО: depo.ua

План заходів передбачає проведення культурних заходів в Донецькій і Луганській областях. До проекту мають бути залучені митці та творчі колективи з усіх областей України, а також установ, підпорядкованих Мінкультури.

Заплановано, що протягом року мистецькі колективи з усієї України відвідають не лише великі міста, але й малі містечка та села Донецької та Луганської областей. У рамках проекту також творчі колективи Донецької та Луганської областей отримають можливість відвідати з гастролями інші регіони.

Окрім культурно-мистецьких акцій, проект "Український Донбас" передбачає проведення різних соціальних акцій, спільних семінарів та науково-практичних конференцій, конкурсів, конференцій, телемостів, оn-line уроків, майстер класів та інших заходів, що об’єднають представників різних областей.

Також, заплановані збір та передача книжок українською мовою, науково-популярнихвидань з історії Української держави, її культури, Збройних сил України бібліотекам Донецької та Луганської областей.

План заходів оприлюднено на сайті міністерства.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo