Кириленко оприлюднив план заходів проекту "Український Донбас"

Міністерство культури України сформувало план заходів на 2016 рік для реалізації загальноукраїнського проекту культурної інтеграції "Український Донбас"

План заходів передбачає проведення культурних заходів в Донецькій і Луганській областях. До проекту мають бути залучені митці та творчі колективи з усіх областей України, а також установ, підпорядкованих Мінкультури.

Заплановано, що протягом року мистецькі колективи з усієї України відвідають не лише великі міста, але й малі містечка та села Донецької та Луганської областей. У рамках проекту також творчі колективи Донецької та Луганської областей отримають можливість відвідати з гастролями інші регіони.

Окрім культурно-мистецьких акцій, проект "Український Донбас" передбачає проведення різних соціальних акцій, спільних семінарів та науково-практичних конференцій, конкурсів, конференцій, телемостів, оn-line уроків, майстер класів та інших заходів, що об’єднають представників різних областей.

Також, заплановані збір та передача книжок українською мовою, науково-популярнихвидань з історії Української держави, її культури, Збройних сил України бібліотекам Донецької та Луганської областей.

План заходів оприлюднено на сайті міністерства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів