Карпа розповіла, як на автора скандального фільму про Майдан чекає "ата-та"

Активістка і письменниця Ірена Карпа, яка зараз живе у Парижі, прокоментувала скандал довкола фільму "Маски революції" Поля Морейри

Про це вона написала у "Фейсбуці".

"Мене вже хіба друзі з Меланезії не спитали, що у нас із тим клятим фільмом на Каналі Плюс. Всіх відсилала до звернення нашої амбасади, що було опубліковано за кілька днів до виходу в ефір цього висєра імені пошуку сенсацій і теорії змови", - наголосила Карпа.

Крім того, письменниця зазначає, що автор кіно Морейра спочатку сам був не радий, шо на шару прислужився кремлівським пацанам в якості інструменту пропаганди.

"Тепер він каже, шо же не регрет рєн, канєшно. Але казати, що жертви в Одесі загинули через своє російське походження - це вже, вибачте, дискурс рівня тітушки і баби-клікуши. Французькі журналісти з Le Monde, Liberation, Le Figaro, Mediapart та інші теж доволі швидко і масовано стали на захист принципів обєктивної журналістики. Бо, вибачте, вклеювати фотожабу з портретом Гітлера і дублювати слово "Прівєт" фразою "Хай Гітлєр" у кіні - це ну ващє не рівень і не ком іль фо", - наголошує Карпа.

Також вона зазначає, що стали відомі деякі подробиці виробнитцва фільму. Зокрема певні кадри в цьому кіні були, м'яко кажучи, позичені з фільмів інших документалістів.

"Без дозволу. ну тут вже хай вони між собою розбираються з приводу авторських прав і "стидно, батєнька". А ще перекладачка, що "всліпу" допомагала Морейрі розписувати озвучки інтервю, в шоці від того, як ці тексти покромсали і поклеїли так, би було "удобнєнько" за вуха попритягати те, що було в ажанді автора фільму з самого початку. Так шо ще чекає дядька ата-та, видчуваю", - прогнозує письменниця.

Читайте також: Чому Україна має просто ігнорувати "кіно-лайно" "Маски революції".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #скандал