ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кароль про концерти на Росії: Усі, хто хочуть мене почути, можуть приїхати в Україну

Українська співачка Тіна Кароль розповіла про свою громадянську позицію
Depo.Молодий укроп
25 серпня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua
Кароль про концерти на Росії: Усі, хто хочуть мене почути, можуть приїхати в Україну
Кароль про концерти на Росії: Усі, хто хочуть мене почути, можуть приїхати в Україну

Співачка нагадала про свою позицію в інтерв'ю kp.ua, передає depo.ua.

"Моя позиція чітка і ясна. Так, я розмовляю і співаю російською мовою, але й українську знаю прекрасно, і українських пісень в моєму репертуарі теж багато! Я люблю свою країну, і у мене немає "сірого" кольору в моїй громадянській позиції. Тут є біле і чорне, а сірого не дано", - заявила Кароль.

Також співачка розповіла про те, що для неї означає патріотизм.

"Що таке патріотичність? Це означає любити і поважати землю, яка тебе вирощувала, в докір своїм інтересам. Я могла зазвучати і співати де завгодно, не думаючи про наслідки, але мені дійсно було гірко за країну, і я хотіла підтримати і підтримую свій народ!", - підкреслила артистка. 

Щодо концертів на Росії, якими не гидують деякі українські артисти, Кароль впевнена, що колись вони будуть можливими, але не зараз.

"Знаєте, пройде час - і будуть концерти на Росії у наших виконавців, але потрібно пам'ятати важливу річ: є чітка грань, коли можна це робити, а коли цього робити не можна. Я вважаю, на даний момент всі, хто хоче послухати Тіну Кароль, можуть приїхати в Україну, Білорусь, Молдову, Америку, Німеччину, Англію ... Так, поки так", - сказала співачка.

Нагадаємо, Тіна Кароль стала тренером шоу "Голос.Діти-3"

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo