Інструменти щастя: ТОП-5 українських органайзерів і щоденників, щоб напланувати гарний рік

Секретами тайм-менеджменту цікавиться все більше людей, і навіть любителі спонтанних рішень задумуються про щоденник або органайзер на 2018 рік

Інструменти щастя: ТОП-5 українських орг…

Українські компанії планувальникам намагаються всіляко догодити, випускаючи річні блокноти на будь-який смак, передає Depo.ua.

Планери від Orner

Недатовані органайзери "Я та мої плани", I have a plan, "Мрій кожну мить" мають окремі розділи для розпису цілей на місяці і тижні, а також сторінки для створення "дошки візуалізації", розділи, присвячені фільмам і книжкам.

Настрій підвищують емоційні малюнки.

Ціна: 450 грн

Український щорічник

Дуже традиційний планер з національним колоритом. Мотивація до дії підкріплюється афоризмами відомих українців, історіями успіху та внеску у розвиток держави. Також є фото видатних українських пам'яток.

Є можливість складати плани на місяць та спеціальна сторінка для позначення днів народжень рідних та друзів.

Ціна: 120 грн

SunDays Planner

Доволі яскраві блокноти розраховані на 60 тижнів, мають життєствердний дизайн і купу додаткових опцій. Зокрема користувачу пропонують скласти список бажань і подарунків, список речей, які треба взяти у подорож, а також речей, які необхідно зробити перед вечіркою і, звісно ж, списки покупок.

Ціна: 486 грн

Пошуршимо?

Блокнот "Мій супер рік" пропонує визначати пріоритети кожного місяця, а за ним і тижня, і, аби все вдалося, пропонує такі коуч-інструменти як колесо балансу, матриця задач та інші.

Ціна: 449 грн

365 яскравих днів

Розробники цього планеру пропонують відмовитися від формату блокноту, натомість користуватися змінними аркушами, на кожному з яких пропонується розписувати план на місяць. Календар виконано на крафтовому папері, а настрою додають тематичні наліпки, з яких можна зрозуміти, що сьогодні у вас, припустимо, подорож або похід в кафе з приятелем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"