Художниця Lina Condes представила Україну в Маямі

У Майямі-Біч відбулася провідна міжнародна виставка Art Miami'16

27 раз у приміщенні Scope Miami Beach Pavilion відбулася виставка, яка репрезентує найважливіші твори мистецтва ХХ - ХХІ століть у співпраці з провідними галереями світу, передає Depo.ua з посиланням на Таблоід.

Художниця Lina Condes представила Україну в Маямі - фото 1

Цього року Україну гідно представляла молода й амбіційна Lina Condes – талановита художниця, чиє ім'я вже відоме як на батьківщині, так і за кордоном, і яку критики вже сьогодні називають художницею нового покоління.

Для Lina Condes це було унікальною та цінною нагодою показати свої роботи на одному з найповажніших форумів сучасного мистецтва, який збирає понад 82 тис. колекціонерів, кураторів і галеристів з усього світу.

Дні мистецтва в Маямі надають можливість ознайомитись і оцінити як сучасні арт-тенденції, так і твори старих майстрів. У цьому контексті роботи українки Lina Condes гідно постали перед публікою у вигляді скульптур з особливим авторським посилом. Роботи мисткині відображають людей, їхні взаємини та емоції, що є характерними для реалій сьогодення.

Нагадаємо, Ліна Кондес брала участь у таких престижних виставках, як Art Monaco '2016, Istanbul Contemporary 2016, Open'19 в Венеції та Дубаї та персональні виставки в Україні в 2015 - 2016 роках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів