ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Фільм українського режисера покажуть на Варшавському кінофесті

Міжнародна прем'єра фільму Надії Парфан Reve te Stohne on tour відбудеться на престижному Варшавському кінофестивалі, який пройде з 7 по 16 жовтня
Depo.Молодий укроп
27 вересня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Українську картину покажуть в рамках міжнародної короткометражної конкурсної програми. Це єдина українська робота на престижному Варшавському кінофестивалі, передає depo.ua із посиланням на "Факты".

Вона знята в рамках програми навчання в школі відомого режисера Анджея Вайди. Українська стрічка розповідає про пригоди музикантів групи "Реве та стогне", що поїхали на заробітки в Польщу.

"Для мене дуже важливо, що міжнародна прем'єра фільму відбудеться саме в Польщі, адже тут частково проходили зйомки", - зізналася Надія Парфан.

Крім фільму Парфан, в конкурсі бере участь 18 фільмів. Згідно з регламентом кінофестивалю, переможець конкурсу може претендувати на номінацію на "Оскар" в короткометражній категорії.

Всього в програмі фестивалю - 111 повнометражних фільмів і 64 короткометражних з понад 60 країн. Варшавський кінофестиваль входить до числа найпрестижніших кінофестивалів у світі, на рівні з фестивалями в Каннах, Венеції та Берліні.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo