Екс-залізничниця Кучми вигнала відому українську художницю із майстерні

Новий керівник заповідника Софія Київська вигнала із майстерні художницю Людмилу Мішкову

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала директор кінотеатру “Кінопанорама” Наталія Соболєва.

“У Софії Київський відбувається свавілля в майстерні художниці Людмили Мєшкової. Новий керівник заповідника вирішила, що людей такого значення і духовності можна викинути на вулицю, дозволивши своїм „шісткам“ її ображати, викинути її картини на вулицю, пред’явити їй рахунок на 100 000 грн, про який не було домовленості. Міністр культури не реагує на цю ситуацію”, — йдеться у повідомленні.
Також директорка кінотеатру нагадала, що мисткиня оформлювала Будинок кіно та Будинок архітектора, а також декілька готелів столиці та храмів.
“Ролан Биков подарував Рейгану її картину, Микола Амосов приходив в її майстерню (до речі, ту, з якої її вчора неввічливо „попросили“) просто посидіти, подивитися на її роботи, Бельмондо все життя носив її керамічний хрестик...

Нагадаємо, що вперше на посаду директора заповідника пані Куковальська потрапила "з високої руки" оточення Леоніда Кучми, навіть не показуючи диплома своєму безпосередньому керівництву. Згодом виявилося, що вона є залізничником, у той час, коли заповідником рівня "Софії Київської" має керувати історик або архітектор. А вже на директорській посаді вона отримала диплом Переяславського педінституту за фахом "вчитель історії та українознавства".

Екс-залізничниця Кучми вигнала відому українську художницю із майстерні - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #скандал