Джамала звернулася до абітурієнтів Криму і Донбасу

Співачки Джамала і Саша Кольцова, вона ж Каша Сальцова з гурту "Крихітка", записали мотивуюче відеозвернення до абітурієнтів анексованого Криму і тимчасово окупованих території Донбасу

Depo.Молодий укроп
12 липня 2017 09:11
ФОТО: depo.ua
Джамала звернулася до абітурієнтів Криму і Донбасу

Вони закликали їх вступати до українських вишів за спрощеною процедурою, відкриваючи тим самим перед собою світ, передає Depo.ua з посиланням на "Таблоїд".

Ролики з артистками є на каналі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в YouTube.

"Шановні випускники Криму та Донбасу! Ви всі народилися в Україні. І у вас зараз дуже відповідальна мить, коли ви вирішуєте своє майбутнє. Це важко зробити для будь-кого, а особливо для тих, хто проти власної волі залишився на окупованих територіях. Але вас є можливість навчатись в українських закладах і навчатись в країні, яка відкрита для всього світу", - сказала Джамала

"Тож зробіть свій вибір! Мрійте, дійте і перемагайте самих себе!", - закликала артистка.

Кольцова підкреслила, що українське студентство – це "спільнота, яка заряджена натхненням, свободою та бажанням стати професіоналами та працювати на розвиток нашої країни".

Нагадаємо, абітурієнти з Криму та Донбасу зможуть вступити до вишів у 2017 році без ЗНО.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo