Донецький активіст змусив автобуси Праги говорити українською

Відсьогодні, завдяки ініціативі активіста із Донецька, екскурсійні автобуси HopOn-HopOff у столиці Чехії, Празі, надаватимуть аудіоекскурсії українською мовою

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"На тлі ситуації в Україні мені дуже захотілося зробити свій внесок у те, щоб країна позиціонувалася за кордоном", - розповідає ініціатор проекту "Україна в Європі", донецький активіст В'ячеслав Редько.

Тепер українську мову додали до переліку мов, якими звучатимуть екскурсії у туристичних автобусах Чехії. На знак нововведення український прапор розмістили на автобусах поруч із 22 стягами інших країн.

"Не пам’ятаю, щоб хтось із українських туристів нам сказав, що не розуміє російську. Але сьогодні, особливо у контексті того, що відбувається між Україною та Росією, все більше українців воліли б слухати українською", - сказав директор компанії екскурсійних автобусів HopOn-HopOff Павел Єжек у коментарі "Радіо Свобода".

За словами співробітниці компанії , українська мова стала першою, яку додали після чотирьох років роботи. Вона також наголосила, що на сьогодні україномовних екскурсоводів у Празі не так багато.

Нагадаємо, Канадою їздитиме навчальний автобус, присвячений голодомору в Україні у 1932-1933 роках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів