ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добудова ОХМАТДИТу подорожчала на 13 млн

Після тривалої перерви відновиться будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ "ОХМАТДИТ"
Depo.Молодий укроп
18 серпня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua

Відповідний договір уклали замовник проекту ДП "Укрмедпроектбуд" та ТОВ "Ріола-Модуль ЛТД" 15 серпня 2016 року, йдеться на сайті МОЗ, передає depo.ua.

Новий підрядник переміг у тендері на будівництво лікувально-діагностичного комплексу лікарні з ціновою пропозицією 213 397 990,10 гривень (з ПДВ).

"З підписання договору генерального підряду фактично розпочатий процес будівництва нового корпусу лікарні, який був заблокований тривалий час. Ми налаштовані зробити цей процес максимально відкритим і прозорим, тому вітаємо участь у робочих групах громадськості",– повідомив заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

17 серпня 2016 року в МОЗ також відбулось засідання робочої групи з проектування лікувально-діагностичного комплексу НДС "ОХМАТДИТ".
"Ми продовжуємо шукати додаткові шляхи оптимізації коштів для здешевлення проекту, але без втрати якості",– зазначив Дмитро Шутовський, керівник ДП "Укрмедпроектбуд".

Протягом наступних кількох тижнів розробники консультуватимуться з представниками кожного відділення ОХМАДИТУ та громадськістю, щоб скоригувати проект.

Будівництво нового корпусу "Охматдиту" розпочалось ще у 2011 році, проте тривалий час проект лишався замороженим.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo