Бандерівський гороскоп на вересень

Як житиметься у вересні бандерівцям і бандерівкам

Бандерівський гороскоп на вересень…

Журналісти depo.ua склали бандерівський гороскоп на вересень 2016 року. Жартівливий, але в кожному жарті є частка істини...

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 1
Обирайте затишний кут біля криївки, вішайте ціль, гостріть стріли і починайте тренуватися. Так-так, саме лук, а не ПКМ, ПКТ чи ДШК – для вас настав час розширити межі і спробувати у вирішенні старих проблем використовувати нові методи.

Працювати доведеться багато, але зірки обіцяють вам успіх у справах і появу нових однодумців. Можливо саме у вересні ви знайдете нового хорошого друга (чи подругу). Є перспективи підвищення в посаді. Уникайте інтриг в колективі.

Відношення з коханими та близькими в вересні будуть легкими немов пір'ячко – якщо ви добре попрацювали над стосунками влітку. Якщо ні – діставайте лук і тут. Ні, не для того, щоб пристрелити скотиняку – таким чином ми натякаємо вам, що якісно нових стосунків ви не досягнете, поки будете діяти старими методами.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 2


На роботі в вересні все буде одноманітним немов краєвиди в Олешках. Зате в цьому місяці ви можете обзавестися новими знайомствами, про які давно мріяли чи поїхати у цікаве відрядження.

Разом із цим, ближче до середини місяця можуть виникнути проблеми через інтриги колег. Якщо ви керівник, варто чекати на заколот, якщо підлеглий – остерігайтеся співробітників, які вам заздрять. Тож будьте якомога пильнішими.

Сімейне життя буде затишним як закордонний готель без москалів. Зірки радять піддатися бажанню зробити другій половині приємний сюрприз і витратити на це певну суму. Пара ниток коралів на намисті коханої чи нова вишиванка коханому коштів багато не витягнуть, а ефект буде чудовим.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 3

Цілком можливо, що цього місяця вам доведеться перебиратися в нову криївку. Це буде пов'язано не з навалою тарганів, як ви подумали, а із зміною ділянки відповідальності. Агов, вище носа – труднощі закінчуються і скоро ви зможете отримати підвищення, премію чи якісь інші "няшки".

Але зірки радять посеред нападів захвату не втрачати пильності, бо вам можуть підсунути чи пресловуту криївку із тарганами чи нова ділянка буде поряд із церквою Московського патріархату та домом престарілих, де живуть його парафіяни.

Погодьтеся, краще вже на болоті жити...

В стосунках, через зміни в роботі, також відбудуться реформи – можливо, ви переїдете, чи почнете жити разом, чи освідчитеся. На тлі бурхливих емоцій, пов'язаних із всіма цими змінами можуть виникати невеликі суперечки, але вислів про те, що закохані сваряться – тільки тішаться, цього місяця – про вас.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 4


На початку місяця вас буквально переслідуватиме удача в усьому, за що не візьметеся. Це нарешті дасть вам відчуття того, що можна вже ставити перед собою більш великі цілі і розвиватися. Отут і ховаються підводні каменюки – може виявитися, що вам не вистачає колег, підлеглих, однодумців.

Придивіться до оточення, проведіть обережну агітацію і ви знайдете тих, хто вам потрібен.

В особистому житті все буде складніше, ніж в роботі через суперечки про те, як поводитися з родичами, чи з грошима, чи з дітьми. Останнє й зрозуміло – починається навчальний рік і ваша малеча від цього не в захваті.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 5


Якщо провідник в вересені запропонує вам здійснити вилазку у стан ворога, підірвати їхній склад припасів та привести язика, не роздумуйте – погоджуйтесь. На будь які пропозиції щодо нових завдань, посад, проектів цього місяця зірки радять приставати обов'язково.

Якщо ви розводите коней, вирощуєте овочі, займаєтеся будь яким бізнесом, і довго чекали на плоди своєї праці, в цьому місяці цілком можливо що ви зберете добрий врожай. Але будьте пильні – до вашої справи може спробувати долучитися москаль, сепар чи ще якась гидота, тому пильно ставтесь до будь якого нового потенційного партнера.

Разом із тим, везіння в сфері справ не перекинеться на сферу кохання. Друга половина продовжуватиме грати на ваших нервах "мурку" та жалітися на дефіцит уваги (в принципі не дивно, враховуючі, що ви чимало часу проводитимете у справах).

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 6


Все літо ви пробігали у справах як скажений лось , ну і ось, нарешті, добігалися до результатів. Хороших. Якщо ви безробітні – отримаєте цікаву пропозицію, якщо давно мріяли про підвищення – готуйте нові погони. Чи місце під медаль.

І нові чоботі, щоб жвавіше йти кар'єрними сходами.

В другій половині місяця можливі проблеми з нестачею коштів та вільного часу. І коштами все вирівняється на початку жовтня, а от ситуацію із вільним часом доведеться вирішувати одразу – придивіться, можливо хтось із ваших колег чи близьких звик звалювати на вас свою роботу. Наберіть ганчірок, підкиньте на ніч в баз, вранці дістаньте і женіть тими ганчірками цих розумників подалі від себе.

В особистому житті вам доведеться проявити більше уваги до другої половини – можливо, вона вже давно не задоволена станом речей, а ви, бігаючи скаженим лосем по своїх справах, зовсім про неї забули. Виправляйтеся, інакше будете собі варити борщ самі.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 7


Дим від вашої люльки підіймається понад дахом куреня вже так інтенсивно, що побратими починають замислюватися, чи не в растамани ви подалися. Тільки ви знаєте, що це через нерви, які вже не перший місяць не в порядку через роботу.

Нервування накладе відпечаток і на особисте життя – ви будете поводитися нелогічно, при чому не тільки в стосунках із коханою людиною, а й з родичами.

Схаменіться, візьміть себе в руки і згадайте, що ваше життя завжди схоже на назву вашого знаку зодіаку – вже скоро чаша терезів із добрими подіями переважить і все владнається.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 8


У вересні ви відчуєте себе здатними відірвати та кинути в Москву-річку головну башту Кремля, поставити над резиденцією Гундяєва купол і залити його бетоном, стільки буде в вас енергії! Але не поспішайте поводитися як Кінг-Конг. Є вірогідність, що поки ви займаєтеся глобальними питаннями, у вас з'явився конкурент. Змінити загін чи професіонально вирости – це вже вирішувати вам.

Особисте життя буде далеко не пріоритетним. Доведеться на якийсь час забути про романтику і почуття, але якщо без цього зовсім зле, то можна розраховувати на нові, досить приємні і незабутні знайомства. Тільки пильно придивляйтеся до нових знайомих, щоб потім не мати справ з поліцією чи лікарем-дерматовенерологом.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 9


Перша половина вересня буде здаватися Стрільцям-бандерівцям казкою: все, до чого ви так довго прагнули, про що мріяли, почне втілюватися в реальність. Але казка проходитиме … на роботі, яка займатиме майже весь ваш вільний час. Необхідно буде розставити пріоритети і вирішити, на чому зосередитися.

Певні проблеми можуть виникнути в другій половині місяця - слід бути гранично уважними у поводженні з високопоставленими людьми і нічого зайвого не обіцяти, інакше до вас можуть почати висувати претензії.

В особистому житті все буде не так казково як на роботі, і другі половини можуть почати обурюватись. Залагодити це можна буде при великому бажанні, але якщо ви вже давно почуваєтеся в компанії своєї другої половини як Крим в окупації, то може настав час розірвати відносини.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 10


Можливо, що в цьому місяці ваша база контактів збагатиться бандерівцями з інших країн, можливо навіть з Росії.

Більш ніж вірогідні поїздки в далі контракти, підприємці сміливо можуть починати нові справи.

В другій половині місяця можуть виникнути непередбачені обставини у вигляді якогось нового закону, чи наказу командувача, чи неадекватної поведінки побратимів. Можливо, хтось з оточення навіть виявиться сепаром і доведеться припинити із ним контакти.

В особистому житті також можливі проблеми із знаходженням спільної мови з родичами, але в цьому випадку стосунки налагодяться ближчим часом. Вам доведеться використати всі свої дипломатичні навички, щоб стосунки з родичами не вплинули на спілкування із другою половиною. Огородіть свою родину високим тином і не дозволяйте суперечкам із родичами впливати на ваше кохання. Зрештою, все буде добре.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 11


Вересень стане місяцем морального відпочинку і планування майбутнього. В першій половині місяця життя буде спокійним як зеркальна поверхня Синевіру, а от в другій половині доведеться вирішувати фінансові питання. Їх прояснення вимагатиме чималих зусиль, тому зірки радять набратися терпіння і приготуватися до того, що проблеми вирішуватимуться поступово.

В особистому житті можете сміливо починати займатися плануванням великих покупок і робити перші кроки в цьому напрямку. А от романтики не вистачатиме, і щоб відновити пристрасть доведеться чимало подумати над своєю поведінкою.

Бандерівський гороскоп на вересень - фото 12


Якщо анекдотичний вислів "Як ти провів це літо? Поглядом!" – це про вас, чекайте на плоди своєї праці. У вас є шанс отримати додатковий прибуток, премію або нагороду якщо ви підлеглий.

Командувачам навпаки не буде часу спочивати на лаврах, бо можуть зявитися конкуренти, які прагнутимуть усунути вас від влади. Зірки радять зосередитися, слідкувати за тим, що кажете і більше думати над тим, що чуєте, не довіряти всім підряд, тому що не кожне нове знайомство зіграє позитивну роль.

В самотніх Риб може нарешті з'явитися особисте життя - є шанс перетворити звичайне знайомство на яскравий спогад, а може і на тривалі відносини. Сімейні радітимуть успіхам коханих та близьких. Взагалі, в особистому житті на вас чекатимуть позитивні зміни та родинний затишок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook