Американці звинуватили у піратстві три українські сайти

Відразу два українських сайти потрапили під прапор "піратів"

Американські асоціації правовласників RIAA (звукозапис) і асоціація кінокомпаній MPAA (кінокомпанії) представили уряду США свої списки порушників авторських прав, на підставі яких складається список 301. У них відразу три українські сайту: популярний файлообмінник EX.ua, онлайн-кінотеатр Kinogo.co і торрент-ресурс Extratorrent.cc, повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Також до списку RIAA і MPAA потрапили російські сайти "ВКонтакте", Rapidgator.net, Rutracker.org, ряд європейських і азіатських ресурсів. Всього асоціації назвали у своєму актуальному звіті 57 піратських сайтів.

Крім інтернет-майданчиків у списку згадані також фізичні майданчики, на яких, за даними американських правовласників, поширюються неліцензійні копії авторських матеріалів. Серед них - одеський ринок "Сьомий кілометр". У звіті наголошується, що тут реалізують величезна кількість контрабандних DVD з фільмами і музикою - в рази більше, ніж на ринку "Маяк" в Донецьку і київської «Петрівці», які також знаходяться під пильним поглядом американців.

RIAA і MPAA щороку подають свої списки піратських майданчиків у відповідь на запит Торгового представництв США (USTR). У них перераховані різні види сайтів - від торентів до сайтів зі стрімінга - розміщення за межами Сполучених Штатів Америки, які систематично порушують права інтелектуальної власності. Правовласники запевняють, що ці сайти приносять США мільйони доларів недоотриманого доходу. Тому країни, на території яких діють ці ресурси, вносять до списку 301 і вводять проти них певні економічні санкції. Оновлення списку з'явиться в кінці року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів