"Сильні духом": Благодійний телемарафон на "5 каналі"

У середу, 1 червня, "5 канал" розпочне телемарафон "Сильні духом", присвячений Міжнародному дню захисту дітей

Вестимуть марафон Інна Неродик, Сергій Барбу, Віталій Гайдукевич, Яніна Соколова, Лариса Губіна, Тетяна Даниленко та паралімпійський рекордсмен світу з плавання, Гордість країни-2007, голова ГО "Прагнення" Олег Іваненко.

З 7-ї ранку і протягом дня в ефір виходитимуть тематичні сюжети, підготовлені журналістами "5 каналу", про життя людей з обмеженими можливостями та умови, створені або не створені задля їхнього повноцінного функціонування у соціумі. Мета проведення марафону – забезпечити неповносправним українцям краще майбутнє, зібравши кошти на їхні особливі потреби.

У ранкових студіях ведучий марафону Сергій Барбу разом з гостями – дитячими психологами, керівниками дошкільних дитячих навчальних закладів комбінованого типу та волонтерами – обговорять особливості соціального дитячого виховання, реабілітацію дітей із затримкою розвитку та специфіку роботи з дітьми-аутистами.

О 15:10 у великих розмовних студіях ведучі телемарафону Лариса Губіна та Олег Іваненко разом з гостями – реабілітологами, громадськими діячами та паралімпійськими чемпіонами – розглянуть питання соціальної реабілітації осіб з обмеженими можливостями, розкриють переваги інклюзивної освіти в Україні та згадають рекорди і здобутки паралімпійських спортсменів збірної України.

З 20:00 у вечірніх студіях ведучі Тетяна Даниленко та Олег Іваненко продовжать розмову з учасниками марафону – посадовцями та керівниками реабілітаційних центрів – окресливши проблему захисту та підтримки дітей і людей з обмеженими можливостями.

Гостями марафону будуть, зокрема:
Марина Порошенко – дружина Президента України, Голова Ради Благодійного фонду Порошенка.
Валерій Сушкевич – уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю.
Микола Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини.
Андрій Пишний – голова правління АТ "ОЩАДБАНК"
Валерій Іваненко – директор броварського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Юлія Троян - Завідувач ДНЗ №795 комбінованого типу
Олександр Пустовойт - керівник ГО "Центр соціальної реабілітації інвалідів".
Ігор Підчібій – керівник національного проекту "Книга рекордів України".
Олена Акопян – чемпіон паралімпійських ігор з плавання, лижних гонок та біатлону.

Валентин Трохимчук, редактор телемарафону: "Першого червня весь світ традиційно згадує про життя, здоров’я та права дітей. "5 канал"вирішив звернути увагу на особливі потреби неповносправних українців, незалежно від їхнього віку, адже, як відомо, людина починається з дитини. Цей марафон про сильних духом людей, про тих, хто йде до мети й перемагає".

Кошти, зібрані під час марафону, будуть передані Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Броварської міської ради.

Дивіться телемарафон "Сильні духом" 1 червня з 7-ї ранку на"5 каналі".

Прес-служба "5 каналу", Контактний телефон 351-77-20

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів