ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни

Українські видавництва продовжує радувати читачів новими творами вітчизняних письменників

Depo.ua зібрав п'ять цікавих українських книг, які вийшли весною, що минає. 

1. "Забудь річка", брати Капранови

ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни - фото 1

Письменники занурюють читача у вир подій Другої світової. Втім, це не просто історична драма, а цілий детектив на перетині часів. Аби віднайти щастя у нашому сьогоденні, пара змушена крок за кроком відкривати історію своїх пращурів, які опинилися по різні боки барикад. 

2. "Щасливі голі люди", Катерина Бабкіна

ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни - фото 2

Збірку оповідань письменниці з Івано-Франківська можна назвати історією цілого покоління. Народжені ще за СРСР люди намагаються знайти себе у нинішній жорстокій реальності, переживаючи війну, фінансову скруту і шукаючи щастя в інших країнах. 

3. Проза, Кузьма Скрябін

ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни - фото 3

Видавництво "Фоліо" вирішили зібрати всі прозові твори легендарного українського музиканта і письменника під однією палітуркою. До збірки включено новели "Я, "Побєда" і Берлін", "Я, Паштет і армія" і "Я, Шонік і Шпіцберген".

4. Антологія української поезії XX століття

ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни - фото 4

Укладач збірки Іван Малкович примудрився умістити понад 1000 сторінок у вельми компактний формат. Must Have для тих, хто цікавиться українською літературою.

5. "Вишня і я", Олексій Чупа

ТОП-5 українських книжкових новинок цієї весни - фото 5

Зворушлива історія дружби надихне вкотре поміркувати над відповідальністю перед світом та стосунками між людьми. Головний герой випадково зустрічає маленьку дівчинку, яка повністю змінює його життя. Автор акцентує, що у деяких дорослих непогано виходить  повертатися у дитинство, а деякі діти дивують дорослими роздумами та поглядами на життя. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів