ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шевченківський комітет може очолити "пророк" Порошенка

Президент Украъни Петро Порошенко запропонував Юрію Щербаку очолити Шевченківський комітет
Depo.Лiтературний укроп
3 березня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Таку заяву президент зробив під час вручення Національної премії України ім. Тараса Шевченка, передає depo.ua.

"Очолити Комітет я запропонував людині, яка асоціюється з порядністю і відповідальністю, і водночас є глибоким інтелектуалом і майстром слова. Його ім'я – Юрій Щербак. Шановний Юріє Миколайовичу, я багато років дуже добре вас знаю і бачу, як в одній особі безцінний життєвий досвід поєднується з дуже великим новаторством, відчуттям модерного", - зазначив Порошенко.

Щербак - український письменник, сценарист, публіцист, політик, діяч екологічного руху, дипломат. Автор романів "Бар'єр несумісности", "Причини і наслідки", "Час смертохристів: Міражі 2077 року" "Час Великої Гри. Фантоми 2079 року", " Час тирана. Прозріння 2084 року", кількох збірок оповідань та повістей. Був послом України в Канаді, США, Ізраїлі. З 1966 — член Спілки письменників України, з 1971 року — Спілки кінематографістів України.

"Впевнений, що у новому складі комітету у нас будуть працювати люди різних поколінь – від шістдесятників до ровесників нашої української незалежності. Саме таким широким є віковий діапазон тих, хто вже отримали пропозиції долучитися до роботи комітету і більше того - вже дали попередню згоду", - додав президент.

Нагадаємо, що Порошенко реформує Шевченківську премію, щоб українці звернули на неї увагу.

Також сьогодні президент назвав Юрія Щербака пророком.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo