ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зворушливі листи на фронт: з смс воїнів АТО рідним зроблять книгу

Волонтери збирають альбом з смс-листуваннями воїнів АТО з рідними за всю історію війни
Depo.Укроп лук
16 лютого 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Таку акцію започаткували у фонді "Повернись живим", повідомляє depo.ua.

Проект "Історія нової української армії в смс" збере телефонні повідомлення у хронологічному порядку і співставить їх з ключовими датами подій в АТО.

Спочатку смс збиратимуть на сайті фонду, а згодом презентують друковану версію проекту.

Зворушливі листи на фронт: з смс воїнів АТО рідним зроблять книгу  - фото 1

Пам'ятні альбоми отримають автори, чиї історії увійдуть до нього. Придбати альбом зможуть всі бажаючі, а отримані кошти ми направимо на допомогу учасникам АТО.

"Всі два роки цієї війни мобільний зв'язок був єдиною ниточкою, яка пов'язує військових з їхніми дружинами, батьками, дітьми. Короткі повідомлення, що надсилаються в перервах між обстрілами, дбайливо зберігаються і відправниками, і одержувачами. Нерідко за час служби складався цілий роман у смс", – зазначають у фонді.

Зворушливі листи на фронт: з смс воїнів АТО рідним зроблять книгу  - фото 2

"Ці історії – зовсім інша сторона війни. Зіставляючи дати відправлення смс з подіями тих днів, можна помітити незвичайну закономірність: чим небезпечніше, страшніше, безнадійніше ситуація на передовій, тим коротші і спокійніші повідомлення приходять звідти. Наприклад, найчастіший смс з "котла" – "У нас все спокійно, не переживайте, всіх люблю", – цитують організатори.

У фонді також мають ціллю показати підростаючому поколінню, якими людьми були ті самі кіборги і десантники, морські піхотинці і наводчики, снайпери і сапери, імена яких навряд чи прозвучать в зведених новинах з АТО.

Зворушливі листи на фронт: з смс воїнів АТО рідним зроблять книгу  - фото 3

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo