ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві пройде виставка знищеної донецької вишивки

У Києві відкривається безкоштовна виставка відомої донецької вишивальниці Людмили Огнєвої, на якій покажуть вишивки політичних в'язнів та стрічки з донецького Євромайдану
Depo.Укроп лук
8 червня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua

Виставку, що проходитиме з 8 по 28 червня організовує Центр Української Культури та Мистецтва, повідомляє depo.ua з посиланням на радника міністерства соцполітики з питань переміщених осіб в Київській області.

В Києві пройде виставка знищеної донецької вишивки - фото 1

Виставка "Культурний простір Донеччини" представить ретроспективу творів пані Огнєвої.  Зокрема, будуть представлені роботи, пов’язані з українцями, чиї справи визначали долю України; відтворення вишивок політичних в’язнів; зразки християнської символіки, а також прапори та стрічки з донецького Євромайдану.

Також буде презентовано фрагмент експозиції зі знищеного громадського музею "Смолоскип" у Донецьку під назвою "Пам'ять на життя".

Довідка: Людмила Огнєва – відома українська майстриня-вишивальниця, дослідниця та громадський діяч з Донецька. Займається вивченням меж можливого у вишивці, цікавиться її змістом і значенням. Шукає фольклорні паралелі між орнаментами різних регіонів та намагається зберегти автентичні техніки вишивання. Досліджує вплив орнаментів, кольорів на фізичний та психічний стан людини.

У різний час була натхненницею та організатором кількох клубів народної творчості в Донецьку. Є автором понад 45 видань про несправедливо замовчуваних героїв українського минулого. Голова Донецького відділу Союзу Українок.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва: Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. "Контрактова площа" (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Вхід вільний.

.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo