ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українські військові вийдуть на парад до Дня незалежності у новій формі

Під час проведення урочистих заходів до Дня Незалежності України військовослужбовці Збройних сил продемонструють експериментальні зразки нової форми одягу
Depo.Укроп лук
16 серпня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
Українські військові вийдуть на парад до Дня незалежності у новій формі
Українські військові вийдуть на парад до Дня незалежності у новій формі

Про це заявив у вівторок на брифінгу речник Міноборони підполковник Олексій Чернобай під час брифінгу у вівторок, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Під час військового параду до Дня Незалежності України військовослужбовці різних підрозділів Збройних сил продемонструють експериментальні зразки нової форми одягу. Ці зразки одягу виготовлені відповідно до концепції форми одягу військовослужбовців, затверджених Президентом... Кінцевий варіанти одностроїв з урахуванням всіх наданих пропозицій буде затверджено в першому півріччі 2017 року", - сказав Чернобай.

Він додав, що військові однострої майже 1,5 року розробляли близько 20 спеціалістів, серед яких представники Міноборони, волонтерського десанту, геральдистів, художників та істориків.

За словами Чернобая, під час створення нових військових одностроїв були враховані національні традиції та існуючі форми різних країн світу. З'явився і новий елемент форми одягу, який до цього ніколи не використовувався у поєднанні з військовою формою - черевики з високим берцем та ремінь з бляхою для парадного розрахунку, додав офіцер.

Речник МОУ також зазначив, що елементи нової форми одягу для української армії вже використовуються щонайменше в 4 країнах світу - США, Німеччині, Франції та Польщі.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo