ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Женеві продали картини на $45 тис., щоб допомогти переселенцям з Донбасу

У Женеві, в галереї Artvera, завершилася російсько-українська благодійна виставка Just Art, присвячена війні на Донбасі
Depo.Укроп лук
16 березня 2016 11:41
ФОТО: depo.ua
У Женеві продали картини на $45 тис., щоб допомогти переселенцям з Донбасу
У Женеві продали картини на $45 тис., щоб допомогти переселенцям з Донбасу

$45 тисяч, виручені з продажу робіт на виставці, організатори передали благодійному фонду "Добрий Самаритянин" для обладнання селища біженців з Донбасу неподалік від села Маяки в Одеській області, повідомляє depo.ua.

Фонд використовує кошти, щоб поліпшити умови життя в селищі переселенців, в якому сьогодні живуть 100 осіб, з них 41 дитина. На ці гроші фонд зобов'язався купити шкільний мікроавтобус, трактор і комплектуючі для роботи в полях, обладнання для фермерського господарства в селищі і одяг для дітей і дорослих.

25 тисяч європейців, які відвідали виставку, познайомилися з роботами, на створення яких художників надихнули події останніх років в Україні.

Україну в проекті представили вісім художників: Олександр Ройтбурд, Оксана Мась, Роман Мінін, Матвій Вайсберг, Сергій Коляда, Андрій Єрмоленко, Геннадій Козуб та Юрій Соломко.

У Женеві продали картини на $45 тис., щоб допомогти переселенцям з Донбасу  - фото 1

До участі у виставці організатори запросили пітерців з групи "Чаклунські художники", які створюють роботи в стилі "мультреалізм": Миколу Копєйкіна, Андрія Кагадеева, Володимира Медведєва, Михайла Гаврічкова, Миколу Васильєва і Кирила Міллера.

У проекті також взяв участь ізраїльський художник Марк Левіс. Його робота "Роздуми", створена спеціально для женевської виставки, об'єднує чотири кольори, присутні в прапорах Росії і України: жовтий, синій, червоний і білий.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo