ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Зеленського прокоментували абсурдні перевірки на Росії

Прес-служба "Кварталу 95" зробила заяву з приводу ініціативи деяких депутатів Держдуми Росії щодо українського актора і продюсера Володимира Зеленського
Depo.Укроп лук
25 травня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

У коміка прокоментували запит представників ЛДПР до Слідчого комітету Росії від 2-го березня цього року і "комплекси слідчих дій і оперативно-розшукових заходів", що проводяться Слідчим комітетом через патріотичну громадянську позицію В. Зеленського, повідомляє depo.ua.

"Уже вкотре в російських ЗМІ мусується ця безглузда тема. Абсурдність даних "запитів" і "слідчих заходів" обумовлена ​​ще й тим, що з моменту подій, зазначених в даній новині, зокрема факту фінансової допомоги українській армії і виступів на території АТО, пройшло вже понад півтора року", - йдеться у заяві прес-служби "Кварталу 95".

"Даний факт наштовхує на думки про те, що приводи для антиукраїнської пропаганди вичерпалися, і повторно піднімаються "заїжджені" теми, з фігуруванням гучних відомих імен, щоб вкотре привернути інтерес до антиукраїнської темі", - сказали у Зеленського.

Також прес-служба шоумена закликала українські ЗМІ "не піддаватися цій хвилі інформаційної істерії, і не підливати масло у вогонь в чергову пропагандистську атаку на адресу України та її громадян".

Нагадаємо, на Росії Зеленському призначили похід до психлікарні

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo