Коханій, мамі, бабці, подрузі й колезі: ТОП-5 ідей хенд-мейд подарунків

Щоб зробити подарунок близькій жінці незабутнім та неповторним, доречно пошукати щось ручної роботи

Журналісти Depo.ua за допомогою платформи Crafta.ua, що спеціалізується на продажу хенд мейд товарів від майстрів, підготували 5 ідей для подарунків жінкам

Для коханої

Вітаючи кохану, краще відмовитися від практичних речей - одягу, побутових дрібничок. Якщо ви прагнете підібрати ідеальний подарунок, оберіть те, що підкреслить її неповторність, наприклад, прикраси. Але не ті, що є у кожному ювелірному магазині, а ексклюзивні, авторські. Майстри виготовляють незвичайні кулони, браслети, каблучки із дорогоцінних та напівдорогоцінних металів та каменів, використовують в оздобленні шкіру, дерево та навіть живі квіти, залиті ювелірною смолою. Такі прикраси радують не лише незвичним виглядом, доступною ціною, а і безпечністю, оскільки не містять шкідливих речовин та алергенів у своєму складі.

Для мами

Яка мама не відмовляла собі у чомусь, коли її діти були маленькими: замість парфумів чи нових туфель купувала чергову машинку, м'яч або ляльку. Тепер ваша черга її радувати, тому варто серйозно і заздалегідь підійти до питання, що подарувати мамі на 8 Березня. Якщо вона любить балувати вас смачненьким, оберіть якусь цікаву річ для кухні — не просто корисну, а й красиву. Наприклад, керамічний чи дерев'яний посуд ручної роботи. Завдяки розмаїттю форм та дизайну можна підібрати варіант, який буде пасувати до інтер'єру. Лаконічні геометричні форми, милі звірята, яскраві, насичені кольори — майстри створюють посуд на будь-який смак.

Іще одна цікава ідея — дощечка-листівка для кухні з гравіюванням. На неї можна нанести малюнок, привітання, ім'я, дату і т.д. Мама зможе використовувати її за призначенням або берегти як дорогий серцю сувенір.

Для бабусі

Після того, як онуки виростають, бабусі продовжують піклуватись про них - готувати щось смачненьке до кожного приїзду і дарувати теплі речі. Ваша бабуня любить плести светри та шарфи для усіє родини? Тоді подаруйте їй клубочницю - корисний аксесуар з дерева або кераміки стане у нагоді, коли бабуся в'язатиме новий шарф, світер, шкарпетки чи рукавички. Вона не дасть клубкам закотитися, а ниткам заплутатися. Як результат, нові речі з'являтимуться іще швидше, а бабуся не раз вам подякує за піклування.

Для подруги

Обрати подарунок для подруги не так просто і жінці, що вже говорити про чоловіка. Радимо звернути увагу на щось практичне та водночас стильне. Наприклад, аксесуари зі шкіри: візитниця, гаманець або сумка-клатч. Така річ буде особливо доречною навесні, коли представниці прекрасної статі починають оновлювати гардероб. Вироби зі шкіри завжди актуальні, вони довго служать, підкреслюють гарний смак власника та пасуюиь до будь-якого образу.

Для колеги

Якщо вам пощастило працювати у дружньому жіночому колективі або керувати ним, 8 Березня для вас особливий день. Кожна жінка чекає уваги, але, по-перше, навряд чи ви ідеально знаєте смаки кожної співробітниці, а, по-друге, дуже важко підібрати для кожної різні і при цьому рівноцінні подарунки. Експерти радять обирати однотипні, але не однакові презенти.

Дарувати співробітницям три тюльпани та шоколадку несолідно і старомодно. Краще замінити букет невеликою настільною композицією із живих квітів у оригінальному кашпо. А для любителів солодощів зараз пропонують набори печива, прикрашеного глазур'ю, у красивих подарункових коробках. Ще можна подарувати закладки для книг з мотивуючими надписами. Навіть якщо деякі колеги знайомляться з літературним надбанням у електронному варіанті або взагалі не люблять читати, вони зможуть використовувати їх для робочих записників.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo