ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кабмін співпрацюватиме із Ukrainian Fasion Week

Кабмін спільно з американською компанією Western NIS Enterprise Fund підтримує участь українських дизайнерів у міжнародних виставках
Depo.Укроп лук
29 березня 2016 17:32
ФОТО: depo.ua

Для цього міністерство економічного розвитку і торгівлі співпрацюватиме із Ukrainian Fasion Week. Про це написала торговий представник України Наталія Микольська у своєму "Фейсбуці".

"Дуже пишаюся нашими представниками fashion industry (саме індустрії)! Особливо приємно, коли вони вже експортують у значних обсягах. Western NIS Enterprise Fund в рамках співпраці з Міністерство економічного розвитку і торгівлі України щодо розвитку експорту підтримало участь RITO Tanya Abramova у міжнародній виставці. Чекаємо і подальшого підкорення нових вершин і збільшення експорту! Далі працюємо з Ukrainian Fashion Week по просуванню fashion-експорту", - написала вона.

Чиновниця посилається, зокрема на статтю у американському Vogue під назвою "Is Ukraine the New Fashion Capital of Knitwear?" ("Чи є Україна новою модною столицею трикотажу"), у якій йдеться про український бренд RITO.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo