ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джамала визначилася з сукнею на "Євробачення 2016"

Співачка Джамала і редакція українського глянцевого видання вибрала наряд для виступу артистки на головній сцені Європи
Depo.Укроп лук
6 квітня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться на сайті українського видання Vogue, повідомляє depo.ua.

Перед співачкою і редакторами глянцю стояло непросте завдання - серед дев'яти учасників спецпроекту Vogue & Jamala вибрати дизайнера, який створить їй сценічне вбрання для виступу в Стокгольмі.

Джамала визначилася з сукнею на "Євробачення 2016" - фото 1

Під час цього нелегкого вибору співачка влаштувала справжній міні-концерт. Емоційна Джамала прямо в редакції показала свій номер і заспівала свою пісню "1944", то перетворюючись в драматичну жінку, яка розповідала всьому світу про своє горе, то - в маленьку Алісу в країні чудес.

Джамала визначилася з сукнею на "Євробачення 2016" - фото 2

"У цьому проекті я хотіла почути різні думки про свій образ", - впевнено зазначила Джамала, розглядаючи дев'ять ескізів. Джамала сувора, як справжній модний критик: розбирає кожен ескіз по кісточках, від якості малюнка до ідеї, яку хотів висловити дизайнер. Для співачки цей проект - можливість поглянути на себе з іншого боку. "Дизайнери знають мене вже давно: і як Джамалу в кедах, і як Джамалу на підборах - і мені було цікаво, як вони побачать мене на сцені" Євробачення ", - підкреслює вона.

Джамала любить моду і під час зустрічі з командою українського глянцю кілька разів повторює про те, що на сцені їй хочеться бути "красивою дівчиною".

"Я буду перебувати в Стокгольмі одинадцять днів - і протягом цього часу буду виходити вдень і ввечері на прес-конференції - там 2000 акредитованих журналістів! Я планую кожен день виходити до преси в різних вбраннях українських дизайнерів, і зараз цілими днями про це думаю. прокидаюся щоранку в хвилюванні: а з ким із дизайнерів я ще не зустрілася? ... "- захоплено розповідає співачка.

Джамала визначилася з сукнею на "Євробачення 2016" - фото 3

Ті, хто давно стежать за Джамалою, знають: артистка сама контролює все - від концепції кожного свого виступу до взуття, в якому вона з'являється на сцені, і сил на це не шкодує. Розглядаючи ескізи, підготовлені дизайнерами, Джамала раптом скрикує: "А що ж робити з взуттям?" "Нехай взуттям займеться дизайнер", - резонно зауважує головний редактор глянцю.

"Ні, я повинна сама!" - Вперто каже Джамала.

Отже, за півтори години зустрічі переможець обраний - ім'я дизайнера глянцеве видання оголосить вже наступного тижня. 

Джамала визначилася з сукнею на "Євробачення 2016" - фото 4

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo