ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джамала остаточно вибере вбрання для Євробачення-2016 в останній момент

Образ Джамали, в якому вона вийде на сцену Євробачення-2016, стане відомий під час генеральної репетиції номера у Стокгольмі
Depo.Укроп лук
13 квітня 2016 12:17
ФОТО: depo.ua

Переможниця національного відбору України вибере між сукнею, спеціально розробленою для неї головним стилістом телеканалу СТБ Дмитром Курятою, і вбранням, запропонованим молодим українським дизайнером Іваном Фроловим в межах конкурсу журналу VOGUE, передає depo.ua з посиланням на startruth.stb.ua.

"Я дуже вдячна всім українським дизайнерам, які взяли участь у проекті журналу Vogue, а також Дмитру Куряті і телеканалу СТБ, які активно працюють над моїм сценічним вбранням для конкурсу. Івана Фролова я знаю давно, ми з ним вже готували кілька образів для моїх концертів. Але розробка сукні для Євробачення – справа дуже відповідальна. Тому остаточно стане зрозуміло, що саме я вдягну на виступ, тільки в Стокгольмі, на генеральній репетиції півфіналу. Тільки там можна буде зрозуміти, як наряд виглядає в ТБ-трансляції, з графікою і сценічним світлом", – поділилася Джамала.

Джамала остаточно вибере вбрання для Євробачення-2016 в останній момент - фото 1

"Ми з Джамалою обговорювали пісню, її посил і настрій, сценографію, запропоновану Костею Томільченком, й інші нюанси, пов'язані з виступом. Після цього я запропонував три концептуальних напрями (лукборди), виходячи з того, що сподобалося самій Джамалі, я розробив два ескізи костюма для виступу. Джамала їх схвалила і ми почали роботу", – розповів стиліст телеканалу СТБ Дмитро Курята.

Джамала остаточно вибере вбрання для Євробачення-2016 в останній момент - фото 2

Це драматичний чорний костюм з шкіри різних фактур в жилеті і рукавичках, і шовкового крепу, використаного в брюках. Основним смисловим і декоративним елементом є довга шкіряна бахрома і стрічки з шовкової органзи - це символ ниток, що зв'язують нашу героїню з її предками, це історії життя людей і цілих родин, що пішли безповоротно...

На противагу першому - світлий, але не менш драматичний, це і є образ світлої, чистої душі несправедливо обпаленої жорстокістю людей і часу. Тут використовується натуральний шовк трьох фактур, такі художні техніки як батік і «плісировка Фортуни» - це забутий спосіб плисирувати тканини з натурального шовку. Обидва способи передбачають складного крою довгий шлейф, кожен у своїй стилістиці.

Джамала остаточно вибере вбрання для Євробачення-2016 в останній момент - фото 3

Читайте також: Як має виглядати Джамала на Євробаченні: "Сексі" сукня чи кримськотатарський стрій.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo