ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Альонова погрожує судом Шовковському, якщо він не дасть доньці виїхати за кордон

Дизайнер та колишня дружина футболіста Олександра Шовковського, Ольга Альонова, яка разом із донькою відпочивала в Італії, достроково повернулася в Україну
Depo.Укроп лук
21 березня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Жінка розповіла своє бачення конфлікту з екс-чоловіком, футболістом Олександром Шовковським в інтерв'ю ТСН, повідомляє depo.ua.

Екс-дружина воротаря київського "Динамо" Олександра Шовковського повернулася з Італії. Футболіст звинуватив жінку в тому, що вона вивезла дитину без дозволу. Ольга Альонова сказала, що виїхала з донькою законно, адже мала дозвіл, строк дії якого закінчився 17 березня. В Італії дівчинка проходила реабілітацію після хвороби, та через заяви Шовковського їм довелося повернутися.

"Саша почувається зараз добре, - одразу запевнила Ольга, - Мені якнайшвидше хочеться прояснити ситуацію, яка склалася. По-перше, розпочну з того, що останній рік Олександр поводиться дуже непослідовно: його слова та дії максимально різняться. Враховуючи те, що він написав 29-го лютого, що в нього вкрали доньку, шукати він її приїхав лише третього березня, при цьому за увесь цей час він не зателефонував мені жодного разу. Зі мною в Італії була також вихователька доньки, він їй теж не телефонував. Назріває питання, хто в нього викрав доньку і як він це визначив, якщо за минулий рік він її бачив дев'ять разів. До слова, за фактом нашого розлучення визначене місце проживання дитини з мамою", - наголосила Альонова.

Екс-дружина СаШо розповіла, що останнім часом вони взагалі не спілкуються і це, на її думку, "негативно впливає на дитину".

"Я пропонувала Олександру, так як у нас є донька, щоб ми, як її батьки, максимально намагалися спілкуватися із дитиною, але від нього чула: "Я зайнятий, в мене немає часу". Навіть коли Саша хворіла Олександр практично ніколи не відгукувався, не приїздив до лікарні, коли вона восени була госпіталізована. Він не приїздив додому, коли вона хворіла в грудні. Але в грудні він полетів відпочивати, в нього була відпустка. Можна зрозуміти, що людина вирішила не витрачати часу на приїзд до хворої доньки, а полетіла відпочивати", - зазначила Альонова.

Дизайнер пригадала, як Шовковський на власній сторінці у соцмережі спочатку написав, що вона вивезла доньку незаконно, а потім, що дозвіл на вивіз дитини завершився 17-го березня. Представник Альонової, юрист Богдан Левковський прокоментував нашому сайту, що означає завершення строку дії дозволу на виїзд малолітньої дитина закордон.

Альонова також назвала свою версію такої поведінки СаШо.

"Тут, можливо, сherchez la femme, його дівчина настроює його таким чином і все це, очевидно, заради того, аби якнайменше грошей виділити для доньки", - припускає Ольга. Вона розповіла, що Шовковський наклав арешт на рухоме та нерухоме майно, а також – "на коврове покриття, тумбочку, комод".

Мама Саші, своєю чергою, зауважила, що дівчинці дуже подобається в Італії.

"Ми могли б там пробути довше, оскільки розпочинаються канікули, але через те, що ми розуміємо, що від батька Саші зараз можна очікувати чого завгодно, нам довелося повернутися", - каже Альонова. Як виявилося, під час розподілу майна із колишнім чоловіком дизайнер дізналася, що їхня донька не має прописки.

Нагадаємо, на початку березня Олександр Шовковський заявив, що його колишня дружина вивезла спільну доньку закордон незаконно. Днем раніше СаШо приїхав до їхнього будинку із Альоновою, де розшукував семирічну Сашу. Своїми діями він не на жарт перелякав екс-тещу, що призвело до обурення дизайнерки. Колишня пара наразі ніяк не спілкується, а усі юридичні питання між ними вирішуються через представників.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo