ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Акустичні системи, оздоблені петриківкою, викликали фурор у Європі

Об'єднавши старовинні традиції і сучасні технології, українські інженери викликали фурор на всесвітній виставці Hi-End обладнання в Німеччині
Depo.Укроп лук
17 травня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
Акустичні системи, оздоблені петриківкою, викликали фурор у Європі
Акустичні системи, оздоблені петриківкою, викликали фурор у Європі

Аудіосистема отримала символічну назву VOLYA і була презентована на початку травня 2016 року на найбільшій спеціалізованій європейській виставці розважальної електроніки високої якості HIGH END® в Мюнхені, де отримала високу оцінку експертів, дистриб’ютерів і лідерів ринку зі всього світу, повідомляє depo.ua.

Акустичні системи, оздоблені петриківкою, викликали фурор у Європі  - фото 1

Першими, хто зміг побачити результати спільної роботи професійних радіотехніків з України та майстрів народного декоративно-орнаментального живопису, стали гості українського стенду, який був прикрашений петриківським розписом, а учасники одягнені в національні костюми – вишиванки.

Аудіосистеми VOLYA представлені двома типами: у формі стилізованої декоративної дерев'яної ложки заввишки близько двох метрів і у вигляді пасхального яйця заввишки трохи більше півметра.

Акустичні системи, оздоблені петриківкою, викликали фурор у Європі  - фото 2

Корпуса акустичних систем були розписані вручну майстром петриківського розпису вищого класу Горбулей Людмилою Миколаївною, сім'я якої з покоління в покоління передає секрети народного ремесла.

У 1986 році художниця стала учасницею Національної виставки СРСР, яка пройшла у Франції, а в 2012 – рекордсменом Національного реєстру рекордів України та Книги рекордів України за найбільшу в Україні орнаментальну стрічку, прикрашену вручну петриківським розписом.

До речі, в 2013 році традиційний український живопис, історія якого обчислюється з 1794 року, був включений в Репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo