ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля

Відома українська співачка Злата Огнєвіч розповіла про свою політичну кар'єру та відкрила завісу свого особистого життя
Depo.Музичний укроп
25 грудня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля
Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля

depo.ua поспілкувався зі співачкою Златою Огнєвіч, яка несподівано вирішила завершити свою політичну кар'єру в якості народного депутата і знову поринути у світ творчості. 

Співачка, яка народилася на Росії і більшу частину життя прожила у Криму, зізналася, чому розчарувалася у політиці та політиках, а також розповіла про свого коханого чоловіка. Його допоміг викрити її фанат, який і розмістив фото Злати з коханим у соцмережі.

- Злата, ви довгий час поєднували політичну та музичну кар’єру, скажіть, чи позначилося це якось на вашій творчості?

- Це не позначилось на творчості в тому плані, що я дуже багато часу і уваги приділяла запису на студії, але було менше часу для відпочинку та особистого життя. Це позначилось на особистому, адже я не могла приділяти достатньої уваги коханій людині.

- Зараз українські співаки активно виступають з гастролями за кордоном. Чи є у вас у планах турне?

- В мене є у планах турне по містах України, ми з командою готуємось до цього. Це не буде концертний тур з масштабним шоу, але обов'язково буде душевно і з живим бендом. Прихильники з різних міст просять про концерти, тому ми хочемо їх порадувати.

НА "ЄВРОБАЧЕННЯ" ВІД УКРАЇНИ МАЮТЬ ПОЇХАТИ МОЛОДІ ТАЛАНТИ

 - Тема «Євробачення» для вас назавжди закрита чи у майбутньому ви хотіли би ще раз представити на цьому конкурсі Україну?

 - Ми досягли чудового результату на "Євробаченні", був дивовижний номер з велетнем. Я не знаю, як можна ще таке повторити, і не можна входити в одну ріку двічі.

- Чи має Україна в сьогоднішній ситуації брати участь у "Євробаченні"?

- Повинна брати участь, тому що це імідж країни і потрібно знову нагадати, що Україна голосиста країна, а наші співаки можуть демонструвати шоу європейського рівня.

- Кого вважаєте найкращим представником України на "Євробаченні 2016"?

- Вважаю, що треба давати дорогу молодим талантам.

Злата Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля - фото 1

ЛЯШКО НЕ ОЧІКУВАВ, ЩО Я ПІДУ

- Що ви відчували, коли виголошували з трибуни про свій вихід із депутатів?

- Мене переповнювало дуже багато емоцій - розчарування, сум, жаль. Мені сподобалось, що депутати у парламенті слухали мене у цей момент. Я сподіваюсь, що мої слова, які я виголосила з трибуни, хоч трохи дійшли до їх сердець.

- Як до вашого рішення поставився Олег Ляшко?

- Олег Валерійович підтримав моє рішення, хоча й сказав, що воно неочікуване для нього.

- А як до цього поставився ваш хлопець?

- Зараз він нормально поставився, а коли я тільки йшла у Верховну Раду, він сказав мені: "Тримайся, адже там буде нелегко, ти дуже світла людина, та я сподіваюсь, тобі вдасться". Коли я повідомила йому про свій вихід з політики, він підтримав мене, оскільки розуміє, що зараз такий час, що політикам не до культурних законів. "Владу не цікавлять культурні здобутки, вона, прикриваючись кризою у країні, грабує український народ", - так він мені сказав.

- Як поставилися до вашого виходу з ВР колеги-зірки? Можливо, хтось телефонував, виказував слова підтримки?

- Мені особисто ніхто не телефонував із зірок, але я читала у пресі позитивні відгуки, я вдячна за підтримку. В котрий раз я переконалася - творчі люди набагато тонше відчувають усі процеси, які відбуваються у державі.

МАЙДАН НЕ ЗМІНИВ СВІДОМІСТЬ ЛЮДЕЙ ПРИ ВЛАДІ

 - У Раді за короткий проміжок часу вам вдалося зробити більше, ніж деяким депутатам, чому ви все ж таки покинули парламент?

- Не думаю, що я дуже багато зробила за період свого перебування у парламенті, тому що не завжди бажання збігаються з можливостями. Коли я це зрозуміла - вирішила піти. Але я сподіваюсь, що в Україні колись настане такий час, коли можливості будуть співпадати з бажаннями, тільки тоді наступлять реальні зміни.

- Якщо б була можливість повернутися у минуле. Ви пішли б знов у політику. Чому?

- Я не жалію про свої дії, я набула колосального досвіду, який неможливо купити ні за які гроші. Дуже вдячна цьому досвіду - він мене загартував, я побачила систему влади зсередини, отримала дуже багато відповідей на свої питання, чому у нас все так - тому що люди ставлять свої інтереси попереду інтересів держави. Я романтик, вірю у добро, коли йшла у політику, думала, що Майдан змінив свідомість людей у владі, що не будуть повторюватись ті самі кроки, які були. Людям, які прийшли до влади на крові героїв, що загинули під час подій на Майдані, потім буде дуже соромно за свої дії.

- Як ви ставитесь до подій навколо Криму. Блокада, відключення світла? Яким має бути вирішення цієї проблеми з вашої точки зору.

- У мене є підозра, що ця блокада Криму має не тільки патріотичний контекст.

У ВАКАРЧУКА ТА ЗЕЛЕНСЬКОГО БАГАТО ШАНСІВ У ПОЛІТИЦІ

- Зараз активно обговорюється можливість того, що Святослав Вакарчук чи Володимир Зеленський можуть стати президентами України. Як ви ставитеся до такої перспективи? Як ви вважаєте, чому українці зневірилися у політиках і шукають наступного лідера країни серед артистів?

- Я обожнюю і Вакарчука, і Зеленського, і бажаю їм тільки здобутків на своєму творчому шляху. Стосовно політики - якщо вони оберуть цей шлях, а це буде дуже складний шлях, непростий, вони, мабуть, отримають набагато більше прихильників та підтримки у якості молодих політиків. У них є багато шансів!

Я НЕ МОЖУ ПОЇХАТИ ДО РОСІЇ З ГАСТРОЛЯМИ

- Що, на вашу думку, після Революції Гідності змінилося в українському шоу-бізнесі за останні роки?

- З'явилось дуже багато концертів саме у концертних залах. З'явилось розуміння у багатьох, що артисти мають нести якісь думки у народ, а не просто співати. Також бачу, що до нас припинили їздити російські виконавці, тому нарешті побільшало роботи в українських виконавців. На радіо почали крутити більше пісень українських артистів. Ця революція пробудила в нас відчуття патріотизму, любові до національного, дала можливість нарешті бути популярними і знаними саме українськими артистами.

- Як ви ставитеся до українських зірок, які заробляють гроші, виступаючи на Росії?

- Це суто їх вибір і вони його робили. Кожна людина робить у своєму житті вибір і за нього вона несе відповідальність.

- Чи запрошували вас виступати до Росії?

- Звичайно, мене запрошували виступати і до Росії, і до Криму після анексії, але моя позиція така, що я не можу поїхати туди з концертом, адже, так як я вже говорила у попередній відповіді, кожен має право на вибір, я обираю Україну. Але мене запрошують і до Казахстану, і до Азербайджану, і до Іспанії, і до Америки. Географія моїх виступів зараз дуже велика. Я радію, що Україна цікава за кордоном.

- Чи збираєтеся ви з концертами у зону АТО?

- В мене були концерти у зоні АТО, у військових шпиталях, у частинах, де готували бійців, я підтримую військових. Не виключаю можливості, що знову поїду туди з концертами.

Злата Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля - фото 2

Я НЕ МРІЮ ПРО БІЛУ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ

- Як ваш хлопець відреагував на те, що всі дізналися про ваші стосунки?

- Нормально відреагував, він адекватна людина з почуттям гумору, дуже тонким і своєрідним. Але хочу зауважити - що зміниться від того, що хтось дізнався про наші стосунки, про моє особисте життя? Це моє особисте, я не хочу це висвітлювати, розповідати, як саме воно проходить. Я маю на це право! Повірте, як артист, я й надалі буду на тисячу відсотків займатися музикою і вкладати в це душу.

- Чи пропонували вам після тієї світлини, яка потрапила до інтернету, фотосесію із вашим коханим?

- Звичайно, мені пропонували, але знову ж таки - я наголошую на тому, що це особисте життя, яке стало надбанням суспільства через мого фана. Не розумію, навіщо він за мною слідкував. До речі, він за мною слідкував і тоді, коли я на шопінг ходила, і коли я зустрілась з коханим. Просто хочу побажати усім, хто хоче дізнатись про моє особисте життя - задуматись, що ваше життя може бути не менш цікавим за моє, якщо їм займатися.

Злата Огнєвіч про здивованого Ляшка, фаната-папараці та нетрадиційне весілля - фото 3

- Про яке весілля ви мрієте?

- В мене немає такої мрії - вдягнути білу пишну сукню. Це повинне бути щось креативне, молодіжне, але не сукня.

- Чи заощаджуєте ви гроші у зв’язку із економічною кризою в Україні? На чому економите?

- Я завжди заощаджую на тому, на чому можна заощадити. Дуже багато речей я вмію робити сама. Влітку я їжджу на велосипеді, літаю лоукостами, а взимку, коли дуже складна ситуація на дорогах, можу їздити у метро. На відпочинку для мене нормально жити у хостелах в Європі, адже я їду не в приміщенні знаходитись, а тільки ночувати там.

Нагадаємо, Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo