ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зірки ополчилися на "Перший Національний" через Білозір

У соцмережі розгорілася дискусія через те, що українській співачці Оксані Білозір заборонили представити свій ювілейний концерт в ефірі "Першого Національного каналу"
Depo.Музичний укроп
29 квітня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

В результаті українські знаменитості ополчилися на генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанію, повідомляє depo.ua із посиланням на "Апостроф".

Чоловік артистки і музикант,Роман Недзельський викликав у "Фейсбуці" хвилю обурення своєю скаргою на ситуацію.

Український продюсер Олена Мозгова вирішила підтримати артистку.

"Вони там що, уху їли? Круть ... Невідповідність формату ... А хто ж у них там відповідність тоді?" - написала вона в коментарях до посту.

Також Мозгова зазначила, що пора вжити заходів і припинити подібні заборони.

"Думаю, загралися хлопці ... Нічого нового не створили, те, що самозбереглось, живе, а решта все пішло в ... Історію ...", - зазначила продюсер.

До дискусії долучився український естрадний співак Анатолій Матвійчук. Він висловив свою думку про нове керівництво телеканалу, який зараз очолює медіа-менеджер Зураб Аласанія.

"У харківської "каманди " все українське - неформат. Дуже шкода, що українофобство стало основою культурної політики каналу ... Кращого концерту останнім часом годі й шукати. Що відбувається в цій країні?!" - обурився музикант.

Роман Недзельський назвав роботу команди Аласанії непрофесійною.

"У мене є багато друзів і однодумців з Харкова, з якими приємно спілкуватися, тому що думаємо однаково. Але це непрофесійне і нетелевізійні непорозуміння має піти туди, звідки приїхали", - написав він.

На ситуацію відреагував російський композитор Володимир Назаров.

"Пане Романе, з цього починалося знищення культури Росії! Спочатку рейтинги і формати, потім дебільні ток-шоу про те, як сусід з'їв сусіда, а потім з цим народом зробили те, що весь світ назвав масовою божевільною хворобою Росії. А починалося з ФОРМАТІВ !!!! " - стверджує Назаров.

Недзельський підкреслив, що через заборону ефіру Білозір ймовірні наслідки, які будуть несприятливі для керівництва телеканалу.

"Такі речі в Україні так просто не проходять, ці люди 100 раз пошкодують, що так вчинили проти української культури", - зазначив він.

Анжеліка Рудницька зазначила, що квоти на російськомовний музичний продукт в ефірі були б корисні. Також вона згадала про дискусії з приводу введення квот.

"Є громадська дискусія з гнилим душком. У нинішній ситуації квоти - це один з механізмів захисту українського інформаційного простору. Спочатку ми не підтримує ідею захисту, а потім дивуємося, що наші концерти не ставлять в ефір. Але про концерт Оксани - вкрай неприємно, що хтось за все суспільство вирішує формат або неформат. І знову емоційний чудовий концерт буде поза увагою глядачів. Але наші медіа-експерти не будуть розпинатися, захищаючи присутність музики Білозір. Вони зайняті захистом Савіка ", - вважає Рудницька.

Також Анатолій Матвійчук вважає, що скасування ефіру - неповага до бійців АТО.

"До речі це така зневага до бійців АТО, яких було багато на концерті", - написав він.

Крім того, музикант вважає, що телеканал був набагато краще за колишньогл керівництва.

"Взагалі-то самий український Перший Національний був тоді, коли ним керував Василь Ілащук, а заступником у нього був Роман Недзельський", - вважає Матвійчук.

Недзельський зазначив, що вважає, що НТКУ потребує іншого керівника.

"Ці свободівці після НТКУ кидали під ноги саморобні гранати на камери Лайфньюз. Картинка була дуже динамічна, в ФСБ їх похвалили. Краще було б поставити адекватного керівника в НТКУ, але їм було важливіше пропіаритися, і зробити хорошу картинку для ТБ. Робити і декларувати - це дві великі різниці ", - написав він.

Співак Павло Зібров теж вирішив взяти участь в бесіді і підтримати Оксану Білозір.

"Ромо, подавай у суд за нанесення Оксані Білозір і українському народові моральних збитків !!! Серйозно кажу. Це ж треба, щоб керівництво каналу не поважали українську культуру, українську пісню і народних артистів України! Я був присутній на цьому концерті в палаці "Україна" і скажу відверто - був вражений програмою, репертуаром виключно україномовним, сценограмою, светоеффектами. І це не відповідає вашій концепції пан Аласаніє?! Я дуже прошу вас, пане Аласаніє, з повагою ставитися до справжніх українських Народних артистів (до речі, два останніх концерти Народного артиста Іво Бобула теж не взяли в ефір на Першому Національному - неформат?)" обурився Зібров.

Український журналіст Леся Ганжа написала на своїй сторінці в "Фейсбуці" пост зі словами підтримки на адресу Зураба Аласанії.

"Вчинок великої мужності. Зурабе Аласаніє, бажаю вижити. Тому що вони тобі це не забудуть і не пробачать", - зазначила вона.

Журналіст Світлана Остапа зазначила, що важливу роль зіграли родинні зв'язки співачки.

"Я, як побачила Роман Недзельський хвилюється з приводу Оксани Білозір, думаю, чого б це. А це не той Роман Недзельський, це чоловік", - написала вона.

Зураб Аласанія в коментарях до публікації пояснив, з чим пов'язана скасування концерту.

"Рішення не ставити концерт в ефір пов'язано не з музикою, а з великою купою діячів і привітань зі сцени. Персональних ювілейних святкувань музична політика каналу не передбачає" - підкреслив Аласанія.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo