Зірка "Голосу країни" стала мамою в День закоханих

Найкращий подарунок на День святого Валентина своєму чоловікові зробила українська співачка Наталія Гордієнко 

Depo.Музичний укроп
15 лютого 2017 10:18
ФОТО: depo.ua

Учасниця шоу "Голос країни" народила другу дитину 14 лютого, передає Depo.ua.

Радісною подією співачка поділилася в соцмережі.

Чоловік Наталки, гонщик Павло Черепін розповів ТСН подробиці народження сина.

"Наразі мама та маленький почуваються добре. Все пройшло чудово, у нас були прекрасні лікарі, а народжували ми у 7-му пологовому будинку Києва", - зазначив Павло.

Пара назвала сина Валентином, при чому факт його народження у цей знаковий день не став вирішальним при виборі імені.

"Звичайно, ми очікували, що Валентин Павлович порадує нас раніше, але чим ближче до 14-го лютого, тим більше у нас побутував жарт, що, ймовірно, він дочекається цього дня. Ім'я ми обрали, як тільки дізналися, що в нас буде хлопчик, тобто місяців п'ять тому. Ми з ним вже спілкувалися, як із Валентином і розуміли, що у всіх буде День Валентина, а у нас буде Валентин Павлович. В результаті він так і обрав, за що йому величезне дякую", - розповів Черепін.

Двічі тато розповів про те, що їхня донька Ліза з нетерпінням очікує на приїзд молодшого братика дододму. Також Павло повідомив, що Гордієнко зробили кесарів розтичн.

"Враховуючи, що у нас була операція, при самому процесі я не був присутній, але я прекрасно виконував функцію підставки під дитину. За чудовим правилом, поки над мамою чаклують лікарі після операції, дитину прикладають до голих татових грудей. Буквально, після перших криків його винесли мені в окрему кімнатку, де ми з ним спілкувалися і він щось мені розповідав", - поділився чоловік Наталії.

Нагадаємо, зірка проекту "Голос країни" Наталія Гордієнко та автогонщик Павло Черепін побралися у 2015-му році. Пара виховує доньку Єлизавету та вже новонародженого сина Валентина.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo