ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зібров каже, що після скандального кліпу його покликали до Польщі

Український співак Павло Зібров стверджує, що його останній кліп був позитивно сприйнятий і йому пропонують гастролі у Польщі
Depo.Музичний укроп
28 квітня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Мене не на очільника запрошують, але вже передзвонили з Польщі, концертне агентство, і запропонували мені зробити свої концерти, гастролі по Польщі. Це вже приємно", - розказав він.

Співак зазначив, що у Польщі є схожий на нього голосом та статурою шансоньє.

"І вони кажуть: "Павле Зіброве, ви нам нагадуєте, і є пропозиція підготувати ваші концерти по Польщі. Це суперкласно", - наголосив він.

Нагадаємо, артист раніше з'явився у кліпі гурту "Плюшевий Бруклін" та зачитав реп, повідомляє depo.ua.

У пісні головним приспівом стали слова - "Польська залізниця лова-лова, зробіть керівником Павла Зіброва".

Однак не встиг співак Павло Зібров презентувати жартівливе відео, як Укрзалізниця звернулася до артиста з проханням припинити.

На сайті установи з’явилося звернення, у якому залізничники закликали Зіброва не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах.

"Залізничники обурені поведінкою народного артиста України Павла Зіброва. Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті", - йдеться у заяві. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo