ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Вакарчука цькують у соцмережі через наїзд на Потапа

Відомі продюсери, блогери та піарщики розкритикували музиканта Святослава Вакарчука, який поскандалив із колегою Потапом на шоу "Голос країни 6"
Depo.Музичний укроп
20 квітня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua
Як Вакарчука цькують у соцмережі через наїзд на Потапа
Як Вакарчука цькують у соцмережі через наїзд на Потапа

Потап невдало прокоментував виступ конкурсантів Вакарчука Аняня Удогво та Чингіз Мустафаєв, які виконали пісню на слова Тараса Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий". Потап заявив, що пісня, яка є символом українського народу, а саме її виконання учасниками шоу, є дещо кумедною, нагадує depo.ua.

Вакарчук, у свою чергу, зазначив, що воліє слухати таких виконавців, як його конкурсанти, аніж артистів, які усе роблять формально і лише заради грошей.

Спіч Вакарчука розділив соцмережі на два табори: тих, кто підтримує соліста "Океану Ельзи" та тих, кто встав на сторону Потапа. На сьогодні все більше користувачів соцмереж цькують Вакарчука, відстоюючи Потапа.

Директор київського піар-агенства звинуватила Вакарчука в тому, що ціни на квитки на концерт його гурту надвисокі, а сам він є рупором Ігоря Коломойського, відомого олігарха, якому належить канал "1+1", на якому і йде шоу "Голос країни". 

Ольга Самофалова пише у блозі:

Як Вакарчука цькують у соцмережі через наїзд на Потапа  - фото 1

Екс-режисер "Голосу країни" Олег Боднарчук також звинуватив Вакарчука у нещирості щодо цін на квитки на його концерт, а також порівняв музиканта з відомим політиком.

Український виконавець Юрко Юрченко написав вірш на честь Вакарчука та підтримав Потапа. Щоправда згодом пожалівся, що Олена Мозгова, його давня подруга, після постів чомусь видалила його з друзів.

Ресторатор та співвласник нового бару Потапа та його жінки Максим Радуцький вступився за партнера по бізнесу.

Продюсер Світлани Лободи Нателла Крапивіна виступила миротворцем.

Читайте також: Потап про конфлікт з Вакарчуком: Слава - прекрасний оратор-початківець

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo