ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як львів'яни змусили Дорна гімн цитувати

Український співак Іван Дорн на вимогу активістів опублікував у "Фейсбуці" уривок з гімну України
Depo.Музичний укроп
17 червня 2016 17:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посиланням на zaxid.net, активісти організацій Добровольчий рух ОУН та Цивільного корпусу "Азов" Львівщини погрожували блокувати концерт співака на "Арені Львів" 17 червня, якщо він цього не зробить.

"Ми зв’язалися з командою Івана і попросили запостити на офіційній сторінці карту України з Кримом, фрагмент гімну та слова "Ми переможемо". Це прості речі, які свідчитимуть про його патріотичну позицію. Він підтвердив, що підтримує територіальну цілісність, відтак ми не блокуватимемо концерт", – розповів один із активістів Добровольчого руху ОУН Антон Петрівський.

На сторінці Івана Дорна пост з картою та словами гімну з’явився ввечері 16 червня.

Як львів'яни змусили Дорна гімн цитувати - фото 1

У команді артиста повідомили, що справді мали переговори з людьми, які погрожували блокувати концерт, їм вдалося дійти консенсусу, відтак вони впевнені, що концерт ніхто не блокуватиме. Програмний директор Івана Дорна Андрій Голик підвердив, що пост був вимогою активістів, він запевняє, що сторінку у "Фейсбуці" Іван Дорн веде сам і рішення про публікацію там карти України прийняв самостійно.

Нагадаємо, інколи Іван Дорн виступає на Росії. При цьому, як повідомив Сергій Притула, частину зароблених грошей артист витрачає на допомогу бійцям. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo