ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Кароль у Лондоні відкривала Центр української громади (ФОТО, ВІДЕО)

Відома українська співачка Тіна Кароль 9 травня відкрила Центр української громади у Британії
Depo.Музичний укроп
10 травня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
Як Кароль у Лондоні відкривала Центр української громади (ФОТО, ВІДЕО)
Як Кароль у Лондоні відкривала Центр української громади (ФОТО, ВІДЕО)

Артистка також подарувала українцям унікальну ікону "Богородиця неустанної помочі", передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Нове місце, де відтепер зможуть збиратися українці, в містечку Дербі, знаходиться неподалік від Лондона. Відкриття стало можливим завдяки спільним пожертвам співачки і місцевих українців. Патріотизм цих діаспорян настільки сильно вразив Тіну Кароль під час її сольного концерту в Лондоні, коли кілька тисяч її британських шанувальників разом з нею а капела заспівали гімн України. 

На урочисте відкриття центру Тіна Кароль прибула не одна - привезла свого сина Веніаміна. На відкритті в Дербі син зірки прислужував святому отцю під час служби.

Як Кароль у Лондоні відкривала Центр української громади - фото 1

Представники діаспори були зворушені також унікальному подарунком співачки - Тіна Кароль презентувала Центру старовинну афонську ікону "Богородиця неустанної помочі".

"Я здивована, наскільки ви об'єднані, наскільки сильні духом, як Україна процвітає тут. Я хочу сьогодні подарувати Центру ікону, яка буде допомагати боротися з усілякою спокусою і допоможе бути сильними", - сказала Тіна Кароль перед тим, як урочисто розрізала стрічку біля входу у центр.

Як Кароль у Лондоні відкривала Центр української громади - фото 2

Тепер співачка багато часу проводить в столиці Британії, пише там свій черговий альбом, а тому не могла не приїхати на великодні свята в гості до місцевої української громади. Співачка вже добре знала про те, з яким труднощами вони стикаються, як вони пильно стежать за всіма новинами, як зберігають національні традиції, і навіть моляться українською мовою. Але єдиного місця, де б могла збиратися велика українська громада, до сих пір не було.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo