ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії

Українська співачка Катерина Бужинська продовжує популяризувати український фольклор в Болгарії
Depo.Музичний укроп
20 липня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії
Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії

Днями у Болгарії в дитячому vip-таборі Midia Grand Resort пройшли дні українського фольклору, повідомляє depo.ua.

Організатором цього заходу стала українська співачка Катерина Бужинська, яка після одруження з болгарським бізнесменом Димітаром Стойчєвим живе на дві країни. У конкурсі взяли участь діти з усієї України.

"Завдяки Тетяні Володимирівні Гусейновій, директор туристичної агенції, мала можливість поринути у світ дитинства, свята, чудових вражень та емоцій. Щиро дякую за запрошення на грандіозний вечір українського фольклору. Наші діти - найкращі! Всі конкурсанти чудово виступали, але коли вийшла Люба Макаренко з Волновахи Донецької області і акапельно заспівала українську народну пісню - сльози з'явилися на моїх очах! Браво, Люба!", - прокоментувала конкурс Бужинська.

Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії  - фото 1

Як виявилося, саме Люба Макаренко стала переможницею конкурсу української пісні Катерини Бужинської у Волновасі, який було проведено в рамках міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі" та отримала в подарунок путівку в оздоровчій дитячий vip-табір у Болгарії.

Переможницею конкурсу української пісні в Болгарії стала 11-річна Поліна Пільх з Дніпра. Як зазначили члени журі, дівчинка володіє прекрасним голосом та вже є справжньою артисткою. Другою стала Люба Макаренко, третє місце зайняла Даніелла Гвоздарьова.

Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії  - фото 2

"Впевнена, що через деякий час цих дівчат ми побачимо на великій сцені! Бажаю всім успіху, натхнення, творчих злетів та перемог!", - зазначила Бужинська.

У фіналі конкурсу діти разом з Катериною Бужинською заспівали пісню "Діти за мир у всьому світі", яка в рамках одноіменного міжнародного соціального проекту раніше була презентована у Ватикані, Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та в інших країнах Європи.

Як Бужинська провела дитячий конкурс української пісні в Болгарії  - фото 3

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo