ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як британські ЗМІ оцінили пісню Джамали на Євробаченні

Відоме британське ЗМІ ВВС вважає пісню українки Джамали нетиповою для Євробачення
Depo.Музичний укроп
13 травня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Кореспондент ВВС пояснив британцям, про що співає Джамала у пісні "1944", повідомляє depo.ua.

За словами репортера, Джамала, яка стала відомою та популярною співачкою ще до участі у "Євробаченні", у пісні "1944" розповідає про трагедію кримських татар. 

"Перший виступ кримських татар відбувся на конкурсі в рамках другого півфіналу у четверг, 12 травня, у Стокгольмі. Її пісня про Сталіна, Крим, етнічні чистки, є далеко не типовою для Євробачення".

Також кореспондент наголосив, що співачка наголошує, що трагедія 1944 року була не тільки в самому факті депортації Сталіним кримських татар, а те, що депортація мала характер етнічних зачисток. Безліч кримських татар загинула. Трагедія торкнулася і родини Джамали, прабабуся якої втратила новонароджену дитину через суворі умови депортації.

Не забув кореспондент ВВС і згадати анексію Криму Росією 2014 року та провести паралелі трагедії 1944 року з ситуацією на півострові сьогодні. Росія знову переслідує кримських татар та зазіхає на їхню свободу. 

Загалом британське ЗМІ впевнене, що у фіналі між Україною та Росією розвернеться гостра боротьба за перемогу у Євробаченні-2016

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo