Як британські ЗМІ оцінили пісню Джамали на Євробаченні

Відоме британське ЗМІ ВВС вважає пісню українки Джамали нетиповою для Євробачення
Depo.Музичний укроп
13 травня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Кореспондент ВВС пояснив британцям, про що співає Джамала у пісні "1944", повідомляє depo.ua.

За словами репортера, Джамала, яка стала відомою та популярною співачкою ще до участі у "Євробаченні", у пісні "1944" розповідає про трагедію кримських татар. 

"Перший виступ кримських татар відбувся на конкурсі в рамках другого півфіналу у четверг, 12 травня, у Стокгольмі. Її пісня про Сталіна, Крим, етнічні чистки, є далеко не типовою для Євробачення".

Також кореспондент наголосив, що співачка наголошує, що трагедія 1944 року була не тільки в самому факті депортації Сталіним кримських татар, а те, що депортація мала характер етнічних зачисток. Безліч кримських татар загинула. Трагедія торкнулася і родини Джамали, прабабуся якої втратила новонароджену дитину через суворі умови депортації.

Не забув кореспондент ВВС і згадати анексію Криму Росією 2014 року та провести паралелі трагедії 1944 року з ситуацією на півострові сьогодні. Росія знову переслідує кримських татар та зазіхає на їхню свободу. 

Загалом британське ЗМІ впевнене, що у фіналі між Україною та Росією розвернеться гостра боротьба за перемогу у Євробаченні-2016

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo