ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ягольник присоромив Лободу за концерт у День пам’яті жертв Голодомору

Продюсер та екс співачки Наталі Могилевської Олександр Ягольник, який колись витягував її "брудну білизну" на люди, цього разу вирішив пройтися по минулому концерту Світлани Лободи
Depo.Музичний укроп
4 грудня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Ягольник присоромив Свєту за те, що її сольник у Києві припав на День памяті жерт Голодоморів. Про це він докладно написав у своєму "Фейсбуці".

"Поспілкувався тільки-но з однією відомою українською зіркою (і вперше не назву її ім'я з етичних міркувань, але відразу скажу, що жодну з моїх пісень вона не співає). Якщо для українського шоу-бізнесу "лайки" під концертом Лободи в День пам'яті жертв Голодоморів мірило "цехової солідарності" і "колегіальної етики", то наш український шоу-бізнес серйозно хворий. Морально й громадянськи. І - на жаль, не по-українськи боязкий", - почав Ягольник.

"Боятися висловитися на цю тему і вважати, що чесної громадянською позицією і повагою до пам'яті свого народу роздувається скандал - робити ведмежу послугу собі і особливо (!) І без того задурманена московської філософією (в т.ч. музичною політикою каналу М1) молодому поколінню українців, на яке всі поп-зірки впливають саме в міру своєї публічності", - заявив продюсер.

"Навіть негласною підтримкою тих артистів, хто небезуспішно впроваджує в український шоу-бізнес найгірші прояви шоу-бізнесу російського (де бабло вирішує все, плювати на решту), не кажучи вже про "лайки" концертів у день національної пам'яті жертвам Голодоморів - ми штовхаємо наше суспільство до тих цінностей, проти яких так сміливо боровся Майдан, кіборги в ДАПе і наша армія", - наголосив Ягольник.

"Ви вважаєте нормальним щороку 28.11 цинічно перед концертом говорити "пом'янемо", красиво запалювати свічки, а потім як ні в чому не бувало танцювати і танцювати? Це - не нормально, це рак душі", - обурився продюсер.

"Суспільству і особливо українському шоу-бізнесу час одужувати і знаходити в собі мужність бути гордим українцем не на словах, а на справі. І одним підписом петиції Президента України з вимогою хоч якось вплинути на гендиректора ДК "Україна" зовсім недостатньо.

До речі, директор Палацу "Україна" Роман Недзельський у себе на сторінці коментував концерт Лободи та дякував їй та її команді за шоу. Також він подякував за те, що під час концерту Свєта вшанувала таки жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo