ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віктор Павлік: Вакарчук був би ідеальним президентом України

Співак Віктор Павлік розповів, чому вважає соліста гурту Океан Ельзи серйозним претендентом на президентських виборах в Україні
Depo.Музичний укроп
22 січня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua

"Мені здається, Слава Вакарчук сьогодні був би ідеальним президентом для України", - зізнався Віктор Павлік в інтерв'ю інтернет-виданню "Гордон". Тим самим фактично повторивши слова продюсера Олени Мозгової, яка в жовтні минулого року сказала, що бачить Вакарчука президентом України на наступних виборах і вважає, що він поїхав вчитися до Америки, щоб отримати необхідні знання.

"Я не підкований політично, не знаю, що там всередині в уряді робиться, - пояснив Павлик. - Як усі люди, розумію: все змінюється, як на шаховій дошці, а в кінцевому результаті приблизно все однаково. Поки не пройде багато років і молодь і новонароджені не вихована в європейському дусі, як зараз, навчаючись в Америці, Слава Вакарчук, нічого не зміниться. Мені здається, Слава сьогодні був би ідеальним президентом для України ", - каже Павлік.

Вакарчук пояснив, чому Океан Ельзи не бере участі в Євробаченні

За словами співака, він поважає батька Вакарчука, якого вважає грамотною людиною і переконаний, що яблуко від яблуні далеко не падає. "Я люблю Славу як музиканта і композитора, він самобутній. Чув його доповідь, яку він читав в Америці, це дуже розумні речі. Розумію, що одна людина ніколи не наведе порядку, повинна бути обойма людей. Але мине десять, двадцять, тридцять років, може бути, наші онуки інакше будуть жити. А сьогодні, щоб ми не робили і не міняли, моментально нічого зробити неможливо. Тим більше що ми самі в собі повинні перебудуватися, а не плювати у свій же колодязь "

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo