ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відомий оперний співак України зробив заяву щодо скандалу з Кримом

Народний артист України Володимир Гришко відреагував на погрози про зрив концерту в місті Обухів (Київська область)
Depo.Музичний укроп
11 березня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua

Свої аргументи він навів у відкритому листі громадськості.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на apostrophe.com.ua.

"Я не політик і не чиновник. Я не корупціонер. У мене немає фабрик, заводів, підприємств або сотень гектарів народної землі. У мене є єдине" зброю "- голос, дарований Богом.

Закликаю ЗМІ не поширювати брехливу інформацію щодо нібито моїх концертів в Криму в 2015 році. Протягом останніх двох років я жодного разу там не виступав. У разі поширення неправдивої інформації готовий захищати свою честь і гідність у суді", - зазначає Гришко.

У той же час він заперечує також можливість своїх виступів на РФ: "Я відповідаю категоричною відмовою на всі запрошення на Росію, яких за останні два роки було досить. Жодного разу з моменту початку конфлікту на сході України я не співав на Росії".

Артист також пояснив ситуацію зі скасуванням концерту в Обухові.

Справа в тому, що напередодні свята 8 березня він дійсно був запрошений з концертом в Обухів. Концерт проходив у рамках гастрольного туру "Дорогами України" і, крім Обухова, включав ще десять міст. Подія мала благодійний характер, адже всі отримані від продажу квитків кошти безпосередньо перед концертом планувалося передати на потреби Збройних сил України. Вільних місць у залі не було, квитки розкупили заздалегідь. Напередодні концерту до організаторів виступу почали надходити повідомлення про можливі провокації і загрози зриву заходу. Після того, як артист зустрівся з представниками місцевої влади в обласній раді Обухова і роз'яснив свою громадянську позицію, все ж було вирішено скасувати або перенести концерт, щоб виключити розвиток неконтрольованих ситуацій щодо громадян. Звістка про скасування концерту обурило і розчарувало його шанувальників.

"Надалі не буду коментувати фейковий бруд щодо моїх концертів в Криму. В наш час, маніпулюючи фактами, будь-яку людину можна принизити, а з білого зробити чорне. Але я знайду сили і честь витримати потік брехні. Я патріот і не хочу залишати свою країну, своїх громадян в ці важкі дні, коли час боротися за правду і за цілісність України. в майбутньому планую розвивати і підтримувати молоді таланти, якими так багата наша земля, і давати концерти, які допоможуть об'єднувати країну, а ще - бути гідним сином свого народу. Слава Україні!" - підсумував Гришко.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo