ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вєрка Сердючка відмовила Путіну у Криму

Андрій Данилко розповів, що думає про анексію Криму
Depo.Музичний укроп
17 лютого 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Український шоумен Андрій Данилко розповів, як сприйняв новину про анексію Криму

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Gordon.ua.

"Крим - це Україна. Якщо ви так домовилися, коли був цей розділ, то не можна цього порушувати. Віддавайте тоді Кенігсберг, Калінінград - і пішла жара. У мене в Криму є знайомий, у них в сім'ї був розкол через політику. Батько мав роботу при Україні, при Росії її втратив, сидить удома, п'є. Мама голосувала за Росію, а тепер каже: "Шкодую, стало гірше по бізнесу". Ціни зросли, світло вимикають. Відчувається занепад і розруха ".

Після окупації Криму Данилко не з'являвся на його території:

"Ні. Я не був ні в Донецьку, ні в Луганську. Мене і не запрошували. Вони розуміють, що я не поїду. Я кажу:" Хлопці, передаю привіт всім, хто нас там любить, але я не вважаю, що так треба робити ". Це була реальна анексія. Стовідсотковий договірняк з нашими політиками. Якщо ні, чому не підняли армію?
А тепер кажуть: "Ой, ми повернемо". А люди тут до чого? Купа людей, що їм робити? Я себе уявляю на їх місці, коли твій голос там нічого не вирішує. Звичайно, вони озлоблені на Україну, що вона кинула частина людей. У мене в голові це не вкладається. Але всередині таке гарне відчуття, здається, що люди витверізують, щось зміниться, має якось налагодитися ".

Читайте також: Мережу розлютила розповідь Данилка про дружбу з Ані Лорак.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo